Wyszukiwałeś:

134

. Znaleziono 33 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 134

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 33 wszystkich):

Najdroższy odcinek A-4

Pod koniec stycznia 2005 r zakończony został jeden z najtrudniejszych inajdroższych etapów w budowie autostrady A-4. Oddany do użytkowania odcinekA-4 Chorzów Batory - Gliwice Sośnica liczy około 16 km.

 

ACEA: Najchętniej kupowane auta w 2006

Europejska Federacja Producentów Samochodowych (ACEA) przedstawiła styczniowewyniki popularności najchętniej nabywanych aut w krajach Unii Europejskiej.

 

Land Rover G4 Challenge 2006

W niedzielę 23 kwietnia 2006 roku rozpocznie się rajd Land Rover G4 Challenge2006. Aż 18 zespołów będzie brało udział w trwającej 28 dni imprezie.

 

Estakady Bielańskie pod młotek

Estakady Bielańskie na Wisłostradzie zostaną wyburzone, a w ich miejscepowstaną nowe konstrukcje. Siedem firm i konsorcjów złożyło oferty wprzetargu na tą inwestycję.

 

Nowa Honda CR-V już niebawem w Polsce

Na przełomie lutego i marca polski rynek motoryzacyjny zostanie uzupełniony okolejną propozycję z segmentu samochodów sportowo-rekreacyjnych. Wtedy teżpojawi się najnowsza odsłona Hondy CR-V. Najtańsza wersja modelu będziekosztować 106.400 zł.

 

Odnowy w Wielkopolsce

W 2007 roku Wielkopolskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich będziemiał do dyspozycji 134,8 mln zł na inwestycje drogowe.

 

Centra na plusie

Poznański producent akumulatorów – Centra S.A., wchodząca w składamerykańskiego koncernu Exide Technologies, zakończyła ostatni rok budżetowy(od 1 kwietnia 2006 do 31 marca 2007), zyskiem w wysokości ponad 7,25 mln zł.W kolejnym roku spółka przewiduje inwestycje w wysokości 5,2 mln zł orazdalszy wzrost przychodów.

 

Grande Punto hitem w Brazylii

Po kilku miesiącach od premiery handlowej na rynku latynoamerykańskim, wBrazylii  Fiat Grande Punto został wybrany  “Carro do Ano2008” (Samochodem Roku 2008) przez jury składające się z 37dziennikarzy z prasy branżowej. Włoski model wyprzedził między innymiCitroena C4 Pallas i Nissana Sentrę.

 

Opel Antara: Sąsiad z Korei

Większość producentów wie, że receptą na sukces w ostatnich czasachjest wprowadzenie do swojej gamy modelowej samochodu sportowo-rekreacyjnego.Podczas gdy kilka lat temu konkurencja na poważnie wzięła sobie to do serca,wydawało się, że Opel zasypuje gruszki w popiele. Jego przebudzenienastąpiło dopiero w zeszłym roku, kiedy na rynek wszedł model Antara.Postanowiliśmy sprawdzić, jak sprawuje się niemiecki SUV produkowany...wKorei Południowej.

 

Lubuskie przymierza się do remontów

Zarząd Województwa Lubuskiego podjął uchwałę w sprawie przygotowaniado realizacji projektów Zarządu Dróg Wojewódzkich w ramachLubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017