Wyszukiwałeś:

139

. Znaleziono 53 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 139

Spróbuj też wyszukać: iweco 139

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 53 wszystkich):

Ford Focus: Gold w czerni

Do redakcyjnego testu Mojeauto.pl trafił Ford Focus II z jednym z najczęściejwybieranych nadwozi i popularnym silnikiem oraz z ponad standardowymwyposażeniem.

 

Toyota Aygo: Kolorowy maluch

Najmniejszy z modeli Toyoty jest drugim z "trojaczków" zKolina, jaki zadebiutował na naszym rynku. Na ulicach polskich miast możnaspotkać już pierwsze egzemplarze Toyoty Aygo z fantazyjnie kolorowyminadwoziami.

 

Chevrolet wyprzedził Forda

Sprzedaż samochodów marki Chevrolet na amerykańskim rynku była po razpierwszy od 1986 większa od sprzedaży aut z logo Forda na masce.

 

Alfa Romeo Brera od 139 000 PLN

Znane są już ceny długooczekiwanej na polskim rynku Alfy Romeo Brera.Ultra-sportowy model dostępny będzie w trzech wersjach wyposażenia, a cena zabazową wersję wynosić będzie 139 000 PLN.

 

Nowości marki Hyundai w Genewie

Podczas konferencji prasowej zorganizowanej w Genewie na stoisku Hyundaia,zaprezentowano trzy nowe modele. Jeden z nich to nowa generacja, jedenface-lift, trzeci zaś to świeży powiew wiatru w kierunku segmentu D.

 

Diva wśród aut

Na Salonie Samochodowym w Genewie zaprezentowano sportowe studium Alfy Romeo,które zaprojektowane zostało przez uczniów ze szkoły designerskiej FrancoSbarro.

 

Kia Carnival w lipcu

Kontynuując największą w historii ofensywę produktową firma Kia MotorsCorporation wprowadza całkowicie nowego Carnivala. Samochód ma się pojawićna europejskich rynkach w lipcu bieżącego roku.

 

Prawie 200-konny Hyundai Santa Fe

Hyundai wprowadził właśnie do oferty model Santa Fe z 2,7-litrowym silnikiembenzynowym o mocy 189 koni mechanicznych w cenie 129 900 złotych. W końcu,można by rzec, gdyż jednostka ta była dostępna z tym modelem na innychrynkach już od dłuższego czasu.

 

Lubuskie przymierza się do remontów

Zarząd Województwa Lubuskiego podjął uchwałę w sprawie przygotowaniado realizacji projektów Zarządu Dróg Wojewódzkich w ramachLubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.

 

139 mln zł na budowę obwodnicy Serocka

W najbliższych dniach rozpoczną się prace przygotowawcze przy budowie 7-kmobwodnicy Serocka. Kontrakt, o wartości 139 mln zł został podpisany z firmąSkanska. Trasa zostanie oddana do ruchu w 2011 r.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017