Wyszukiwałeś:

14

. Znaleziono 3034 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 14

Spróbuj też wyszukać: 42 712 137

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 3034 wszystkich):

Trasa S14 - pierwsze decyzje

Decyzją wojewody łódzkiego zatwierdzony został przebieg pierwszego zczterech odcinków drogi ekspresowej S-14 - zachodniej obwodnicy Łodzi.Dokument wytycza przebieg obwodnicy Pabianic na odcinku Ksawerów-Dobroń.

 

Częstochowska Aleja w remoncie

Ruszy remont III Alei - centralnej arterii Częstochowy, prowadzącej do JasnejGóry. Robotami objęty zostanie teren o długości 480 metrów, od PlacuBiegańskiego do skrzyżowania z ulicami Popiełuszki i Pułaskiego. Kosztinwestycji to ponad 14 mln zł. Prace będą trwały w okresie największychpielgrzymek na Jasna Górę.

 

Pogoda pomoże S11?

Przebudowa 14 kilometrów drogi krajowej nr 11 od węzła autostradowegoPoznań-Krzesiny do Kórnika na drogę ekspresową S11. Prace rozpoczęte wkwietniu zakończą się w czerwcu 2007 r. Tegoroczny sezon budowlany dobiegniekońca z chwilą nadejścia solidniejszych mrozów. Od przebiegu pogody zależy,czy w tym sezonie budowlanym dwa 2,5 km odcinki S11 zostaną w całości oddanedo użytku.

 

Rekordowa dostawa modeli Rolls-Royce Phantom

Hotel Peninsula w Hong-Kongu złożył rekordowe zamówienie na dostawę,14 modeli Phantom z przedłużonym rozstawem osi. Luksusowe limuzynyzostały przygotowane według specjalnych kryteriów właściciela hotelui stanowią unikatową flotę pojazdów.

 

Kolejne zmagania podróżników Fiata

Wyprawa dwóch polskich podróżników dookoła Afryki przy pomocy Fiata Pandatrwa nadal. W sobotę, 14 kwietnia uczestniczyli oni w konferencji prasowej wKapsztadzie z udziałem polskich i południowoafrykańskich dziennikarzy.

 

Przebudowany odcinek DK 7

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała ozakończeniu prac budowlanych, związanych z przebudową 14 km odcinka drogikrajowej nr 7 Jazowa – Elbląg. Współfinansowana ześrodków unijnych inwestycja ma udrożnić ruch tranzytowy i poprawićbezpieczeństwo.

 

14 km autostrady A1 za 285 mln euro

Kilka dni temu Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisałaumowę na budowę kolejnego odcinka autostrady A1. 14 km odcinek Bełk –Świerklany ma powstać w ciągu 21 miesięcy od daty rozpoczęcia robót.

 

662 mln zł za 14 km S7

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o podpisaniuumowy na budowę kolejnego odcinka drogi ekspresowej S7. 14 km fragmentdwujezdniowej trasy Elbląg – Pasłęk będzie kosztować aż 662,3 mlnzł. Prace budowlane potrwają 22 miesiące.

 

Produkcja samochodów zaczyna spadać

W porównaniu z poprzednim miesiącem, w październiku 2008 roku poziomprodukcji samochodów osobowych i dostawczych w Polsce zmniejszył się o14,3%. Cała tegoroczna produkcja jest wyższa niż w ubiegłym roku, ale widaćjuż oznaki postępującego kryzysu.

 

DW 246 po remoncie

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Bydgoszczy poinformował o oddaniu doużytku zmodernizowanego odcinka drogi wojewódzkiej nr 246 Paterek– Szubin. Gruntowny remont ponad 14 km fragmentu tej trasy kosztowałblisko 20,7 mln zł.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017