Wyszukiwałeś:

144

. Znaleziono 44 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 144

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 44 wszystkich):

IAA Frankfurt 2005: Kia Magentis

Miesiąc temu zapowiadaliśmy premierę nowego, topowego samochodu koreańskiegoproducenta. Dziś relacja z pokazu we Frankfurcie.

 

Nowy Getz w sprzedaży

Zaledwie dwa miesiące po światowej premierze i u nas pojawił się wsprzedaży zmodernizowany Hyundai Getz.

 

Lokalizacja podkarpackiej A4

Przebieg planowanej autostrady A-4 na Podkarpaciu rozpoczyna się wmiejscowości Stara Jastrząbka na granicy z woj. małopolskim, a kończy wmiejscowości Korczowa na granicy z Ukrainą. Łączna długość podkarpackiejautostrady A-4 to 144 km. Przewidywany koszt jej budowy wynosi 3650 mln zł atermin realizacji przypada na lata 2009-2013.

 

Kia w Genewie

Na wystawie samochodowej w Genewie Kia Motors zaprezentuje trzy nowości.Będzie to całkowicie nowa Kia Carnival, zmodyfikowana Kia Sorento orazutrzymywany jeszcze w tajemnicy koncept.

 

Remontów na zachodnim wybrzeżu c.d.

Umowy o łącznej wartości prawie 650 mln złotych zawarto w woj.zachodniopomorskim w latach 2004-2006 w ramach Zintegrowanego ProgramuOperacyjnego Rozwoju Regionalnego. Prawie 200 mln zł przeznaczono namodernizację i rozbudowę regionalnego układu transportowego (z czego 150 mlnpokrytych ze środków UE).

 

Niemieckie auta trują najbardziej

Francuskie, włoskie i japońskie marki samochodowe wyraźnie zdystansowałymarki niemieckie w redukcji emisji CO2. W zeszłym roku najniższą średniąemisją dwutlenku węgla może się pochwalić koncern PSA Peugeot Citroen.

 

KGP: Zarobił 144 punkty karne

Bełchatowscy policjanci zatrzymali po pościgu 23-letniego nietrzeźwegokierowcę mazdy, dla którego 13 października okazał się wyjątkowopechowy. Mężczyzna odpowie za 28 wykroczeń i dwa przestępstwa drogowe, za cogrozi mu do 8 lat pozbawienia wolności. W ciągu kilkunastu minut na konciepirata drogowego znalazło się 144 punkty karne.

 

Wszystkie drogi prowadzą do Strykowa

Może nie dosłownie wszystkie drogi prowadzą do Strykowa, jednak dwienajważniejsze polskie autostrady A1 i A2 docelowo będą się tam krzyżować.Dziś Stryków to małe miasteczko pod Łodzią, jednak w niedalekiejprzyszłości może być znane w całej Polsce. Zanim jednak do tego dojdzie,trzeba w końcu wybudować oczekiwane od dawna trasy.

 

Auta z kratką: Do wyboru, do koloru

Kiedy pięć lat temu zmiana przepisów podatkowych spowodowała, żekratki straciły sens bytu, wydawało się, iż ten absurdalny elementwyposażenia samochodów osobowych wykorzystywanych w działalnościgospodarczej już nigdy nie będzie nas straszył. Nic bardziej mylnego.Właśnie przeżywamy swoisty renesans samochodów z kratką.

 

Auta z kratką - od tych aut odliczysz 100% VAT

Przyszłość aut z kratką, czyli tych które dają obecnie prawo do100-procentowego odliczenia podatku VAT i od ceny zakupionego na firmę auta, iod paliwa do niego, stoi wciąż pod sporym znakiem zapytania. Niby rządwycofał się z pomysłu wprowadzenia ograniczeń w odliczeniu VAT, ale wkażdej chwili może do tego pomysłu powrócić. A tymczasem oferta rynkuaut z kratką jest dziś przeogromna.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017