Wyszukiwałeś:

145

. Znaleziono 218 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 145

Spróbuj też wyszukać: osłona przekladni 145 alfa145

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 218 wszystkich):

Odmłodzona gama dostawczych Opli

Opel wzmacnia swoją pozycję w rozwijającym się segmencie pojazdówdostawczych o dopuszczalnej masie całkowitej od 2,8 do 3,5 tony, wprowadzającnowe wersje modeli Vivaro i Movano.

 

Toyota zainwestuje 145 mln euro w Polsce

Toyota Motor Europe ogłosiła dziś, że zainwestuje 145 mln euro wzwiększenie możliwości produkcyjnych wałbrzyskiej fabryki Toyota MotorManufacturing Poland. Fabryka produkująca obecnie silniki i skrzynie biegów,do połowy 2009 r zwiększy swoje zdolności produkcyjne manualnych skrzyńbiegów z 600 tys. do 720 tys. sztuk rocznie. W Wałbrzychu powstanie nowa halaprodukcyjna sześciobiegowych skrzyń biegów o powierzchni 20 000 m2 orazzatrudnionych zostanie 260 pracowników.

 

Współpraca Wałbrzycha z Toyotą

We wtorek, 17 października, wałbrzyscy samorządowcy, przedstawiciele WSSE"Invest Park" oraz Toyoty Motor Manufacturing Poland podpisali umowęokreślającą zakres pomocy oraz współpracy w związku z budową zakładuskrzyń biegów nowego typu przez TMMP na terenie WSSE.

 

Volvo V70 i S80 z dwoma nowymi silnikami

Volvo rozszerza gamę silników w dwóch swoich modelach - V70 i S80. Jużwkrótce pojawią się dwie nowe, czterocylindrowe jednostki o pojemnościdwóch litrów i odpowiednio o mocy 145 i 136 KM.

 

Cztery nowości Renault...

Rok 2008 ma należeć do Renault. Zagwarantować ma to spora liczba nowościrynkowych, jakie na ten rok przewidział francuski koncern. Na początek,niemalże od razu, aż cztery nowości - nowe Twingo, nowe Kangoo, Grand Modusoraz Clio Grandtour (kombi).

 

Co, za ile?

Salon samochodowy w Genewie jak każda tego typu impreza motoryzacyjna jestmiejscem wielu światowych premier nowych modeli koncepcyjnych ale przedewszystkim także aut, które jedną połową stoją na salonowychwybiegach, a drugą już w salonach sprzedaży. Przy okazji tegorocznej edycjiszwajcarskich targów podpytaliśmy kilku producentów jakwyceniają swoje najnowsze produkty.

 

2008 ostatnim rokiem SPOT

Sektorowy Program Operacyjny Transport na lata 2004-2006 dobiega końca.Bieżący rok jest ostatnim, kiedy wydawane są środki na pokryciezaplanowanych inwestycji. Dzięki programowi udało się m.in. przebudować 145km dróg krajowych, a drugie tyle jest obecnie w budowie.

 

Augustów: Budimex chce odszkodowania

Firma Budimex Dromex S.A. poinformowała o odstąpieniu od umowy na budowęobwodnicy Augustowa w ciągu drogi krajowej nr 8. Tym samym spółkapodważyła wypowiedzenie złożone wcześniej przez Generalną DyrekcjęDróg Krajowych i Autostrad. Poza tym wykonawca ma roszczenia finansowe.

 

Pierwszy rok Mazdy w Polsce

W ciągu pierwszego roku obecności na polskim rynku, po kilkuletniej przerwie,oficjalnego przedstawicielstwa Mazdy sprzedaż samochodów tej japońskiejmarki wyniosła 3.145 egzemplarzy, co dało jej ponad 1-procentowy udział wrynku.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017