Wyszukiwałeś:

146

. Znaleziono 83 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 146

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 83 wszystkich):

Rio na sportowo

W sprzedaży pojawiła się nowa wersja Kia Rio. Samochód otrzymałwyposażenie podkreślające jego sportowy charakter oraz nowy silnik benzynowyo mocy 112 KM.

 

Ssangyong Rodius: Super siódemka

Siedmioosobowych modeli na naszym rynku można znaleźć kilka. Jednak chybażaden nie oferuje aż tak bogatej możliwości aranżacji wnętrza, jakSsangyong Rodius.

 

Alfa Romeo Brera od 139 000 PLN

Znane są już ceny długooczekiwanej na polskim rynku Alfy Romeo Brera.Ultra-sportowy model dostępny będzie w trzech wersjach wyposażenia, a cena zabazową wersję wynosić będzie 139 000 PLN.

 

VW na czele, Polska wciąż słabo

Volkswagen wciąż jest zdecydowanie najbardziej popularną marką samochodowąw Europie. Spośród marek, których sprzedaż w marcu przekroczyła 100 tys.sztuk, VW zwiększył też najbardziej wolumen sprzedaż.

 

Sprowadzamy mniej samochodów

Liczba sprowadzanych samochodów używanych z krajów Unii Europejskiej wpierwszych czterech miesiącach tego roku jest dużo mniejsza niż w rokuubiegłym. Spadek, który odnotowano wynosi ponad 80 tysięcy egzemplarzy.

 

Logan ma się dobrze

Po raz pierwszy od pięciu lat rumuńska marka Dacia odnotowała dodatni wynikroczny. To zasługa bardzo dobrych wyników sprzedaży modelu Dacia Logan.

 

Nowy diesel z Jelcza

W zakładach Toyota Motor Industries Poland w Jelczu - Laskowicach ruszaprodukcja kolejnego silnika Diesla, który uzupełni gamę nowoczesnychjednostek serii Clean Power.

 

Polskie drogi coraz droższe

Ostatnio unieważniono przetarg na budowę obwodnicy Biecza. To już kolejnyprzetarg na budowę polskich dróg, który został unieważniony jak twierdziGDDKiA z powodu znacznie zawyżonej oferty. Firmy budowlane twierdzą zaś, żeurząd w kosztorysach nie uwzględnia ostatnich podwyżek cen materiałów iwzrostu płac.

 

FSO pracuje pełną parą

Warszawska Fabryka Samochodów Osobowych (FSO) ma szansę na powrót doświetności. W ubiegłym roku wyprodukowała blisko 95 tys. samochodów izestawów do ich montażu. Większość trafiła na chłonny rynek ukraiński.Ten rok ma być jeszcze lepszy. Z Żerania ma wyjechać w tym roku 150 tys. aut,a w przyszłym może jeszcze więcej. O ile uda się podnieść unijne limitynarzucone przez UE.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017