Wyszukiwałeś:

148

. Znaleziono 38 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 148

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 38 wszystkich):

Nowe A4 w Paryżu

Na paryskim salonie samochodowym najważniejszym modelem na stoisku koncernuAudi będzie najnowsza generacja Audi A4.

 

Nowy Rolls w 2009 roku

W ciągu następnych czterech lat, na rynku powinien pojawić się nowy modelluksusowej marki Rolls-Royce. Brytyjski producent ma nadzieję, że dziękiniemu uda się podbić rynek europejski.

 

Najczęstsze przyczyny wypadków drogowych

Jak informuje Komenda Główna Policji w I kwartale 2006 r. na polskich drogachwydarzyło się 8029 wypadków drogowych. 6457, czyli ponad 80 procentspowodowali kierujący. Sprawcami 1368 (17 proc.) byli piesi.

 

Odświeżony "AUTO TUNING ŚWIAT"

Od sierpniowego wydania miesięcznik "auto tuning świat" zwiększył ilośćstron do 148! Zmiany zaszły również na poziomie edytorskim - odświeżonazostała szata graficzna, gazeta jest klejona i foliowana. Dzięki większejliczbie stron magazyn zyskał nowe działy, a stare - dodatkowe strony.

 

Mały wojownik Alfy

Włoski producent samochodów ze sportową charyzmą zamierza wyjść zfinansowego dołka poprzez wprowadzenie na rynek modelu w segmencie samochodówmałych. Alfa Romeo chce bowiem stworzyć bezpośrednią konkurencję dlasamochodów marki MINI.

 

Logan pięknieje

Dacia Logan, przez wielu krytykowana za nieciekawą, czy wręcz brzydką bryłęnadwozia, ma być teraz ładniejszym autem. Ma to sprawić Nowa Kolekcja Logana.

 

Rośnie sprzedaż autobusów

Źle sprzedają się u nas tylko nowe auta osobowe. Boom panuje na rynkuautobusów. Tak wysokiej sprzedaży nie było od 2001 r.

 

Ford S-Max Samochodem Roku 2007!

Konkurs Car of the Year 2007 rozstrzygnięty. Przez najbliższy rok tymnajbardziej prestiżowym tytułem na europejskim rynku motoryzacyjnym będziemógł się szczycić Ford S-Max.

 

Chińczycy zadowoleni z Japończyków

Honda Civic zajęła pierwsze miejsce w badaniu przeprowadzonym na chińskimrynku konsumentów. Okazało się, że posiadacze tego samochodu są najbardziejzadowoleni ze swojego zakupu. Tuż za nim uplasowały się użytkownicy auttakich jak Volkswagen Bora oraz Toyota Corolla.

 

Siedem miejsc za 40 750 PLN

Moda na tworzenie przez producentów zupełnie nowych segmentów samochodowychtrwa już od dłuższego czasu i nic nie wskazuje na to, że w najbliższymczasie się to zmieni. Skutkiem takiej polityki są auta, których klasyfikacjaw jedną konkretną klasę byłaby niedomówieniem, zaś wiązanie ich z wielomaklasami ze sobą, w pewnym momencie staje się nadużyciem. Nie inaczejpostąpiła rumuńska Dacia, która na polskim rynku rozpoczyna wprowadzanieLogana MCV, zbudowanego na płycie dobrze znanej wersji sedan ale aspiruj

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017