Wyszukiwałeś:

149

. Znaleziono 44 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 149

Spróbuj też wyszukać: 249

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 44 wszystkich):

Chyba się zaczęło!

Po kilkunastu latach oczekiwań, możemy chyba powiedzieć, że program budowyautostrad wreszcie wystartował. Na A-2, A-4 i A-18 trwają już zaawansowaneprace, lada moment ruszą budowy A-1 i A-6.

 

Zwadroń-Skalite otwarte

W obecności ministrów transportu Polski i Słowacji zostało otwarteprzejście graniczne Zwardoń-Skalite. Tym samym w Zwardoniu są czynne dwadrogowe przejścia graniczne: Zwardoń-Myto i Zwardoń-Skalite. Na obydwu tychprzejściach będzie obowiązywał ruch towarowy o dopuszczalnej masiecałkowitej do 7,5 tony.

 

Alians Renault-Nissan ma się dobrze

Istniejące od marca 1999 roku porozumienie pomiędzy koncernami Renault iNissan z roku na rok zwiększa swój udział w globalnym rynku. W 2005 rokułączna sprzedaż ponad 6,1 mln samochodów pozwoliła na zajęcie czwartejpozycji.

 

Bezpośrednie inwestycje zagraniczne 2005r.

W 2005 r. PAIiIZ zamknęła 46 projektów inwestycyjnych o łącznej wartości 1942,1 mln Euro. Inwestorzy zagraniczni zadeklarowali utworzenie w Polsce 24 095nowych miejsc pracy. Wśród inwestycji dominowały sektory: motoryzacyjny,elektroniczny, AGD, BPO, R&D oraz spożywczy.

 

Ford S-Max: Rodzinny, znaczy sportowy

Już od pierwszych zamysłów projektantów Forda, miał on łamaćkonwenanse w dziedzinie vanów. To dzięki niemu decydując się nazałożenie rodziny i zakup pojazdu nie trzeba będzie rezygnować z potrzebydynamizmu, która drzemie w każdym młodym mężczyźnie. Kilkanaściedni temu do naszej redakcji trafił Ford S-MAX wyposażony w dwulitrowy silnikTDCi w wersji Titanium.

 

Włoski rywal MINI

Alfa Romeo przekłada premierę kontynuatora modelu 147 na rzecz samochodu zsegmentu hatchback. Nowe auto o sympatycznej nazwie "Junior" będzie kolejnąodsłoną modelu produkowanego przez Włochów, który szczyt swojejpopularności przeżywał na przełomie lat sześćdziesiątych.

 

Program likwidacji miejsc niebezpiecznych

W grudniu 2006 r. zakończył się pierwszy etap oceny decydujący o przyjęciuzadań zgłoszonych do III edycji Programu Likwidacji Miejsc Niebezpiecznych naDrogach. Ogółem zgłoszono 269 zadań obejmujących przebudowę miejscniebezpiecznych, w których w latach 2003-2005 doszło do 1.364wypadków i 7.604 kolizji.

 

Alfa 149 nabiera kształtów

Włoski producent samochodów marki Alfa Romeo jest bardzo otwarty jeśli chodzio prezentowanie swoich planów dotyczących najbliższej przyszłości. Firmazaprezentowała pierwsze szkice modelu o nazwie 149, który niebawem zadebiutujena rynku.

 

Passaty i Golfy najpopularniejsze

Z całą pewnością jednak nie o taką popularność chodzi władzomkoncernów motoryzacyjnych, w tym przypadku mającym siedzibę wWolfsburgu. Oba Volkswageny były bowiem zdecydowanie najczęściej kradzionymimodelami w ubiegłym roku w naszym kraju.

 

Alfa Romeo 149 w 2009

U Alfa Romeo panuje prawdziwa MiTo-mania. Włosi właśnie zapowiedzili swojenajnowsze dzieło do klasy kompaktowych hatchbacków, który czerpiegarściami z sukcesu swojego mniejszego kolegi. Model 149 ma nie tylkorywalizować skutecznie z konkurencją pokroju Forda Focusa w segmencie C alemiażdżyć rywali porywającą stylistyką.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017