Wyszukiwałeś:

15

. Znaleziono 3583 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 15

Spróbuj też wyszukać: e77

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 3583 wszystkich):

Obwodnica Gniezna już wkrótce

6,3-kilometrowa nowa droga w standardzie trasy ekspresowej na północnychperyferiach Gniezna ma być gotowa tej jesieni. Będzie stanowić obwodowąGniezna w ciągu drogi krajowej nr 15 w stronę Torunia.

 

Kukuryki - Wólka Dobryńska po przebudowie

Od stycznia br. kierowcy mogą korzystać z przebudowanego odcinka drogikrajowej nr 68 Kukuryki - Wólka Dobryńska. Prace o wartości ponad 15mln zł trwały od lipca 2005 roku.

 

"Prowadzący - niepijący"

Pod hasłem 'Piłeś - pohamuj się - nie jedź!' 15 marca br. rozpocznie siękampania edukacyjna Związku Pracodawców Przemysłu Piwowarskiego -Browary Polskie. Celem akcji jest uświadamianie młodym kierowcom bawiącymsię w lokalach, że nie powinni prowadzić pojazdu po wypiciu alkoholu. Wprogramie pilotażowym wzięło udział 12 500 osób, a 1 354 z nichzostało DRIverami - wyznaczonymi kierowcami.

 

Pieniądze na drogi dla Kujawsko-Pomorskiego

Województwo Kujawsko-Pomorskie otrzyma z unii 951 mln euro w ramachprogramu RPO, z czego na drogi przeznaczone będzie 261,5 mln euro. Zrealizowanezostaną 23 inwestycje drogowe.

 

Toruń: Rozmawiali o priorytetach

18 stycznia bieżącego roku w Toruniu, miało miejsce spotkanie zorganizowaneprzez Prezydenta miasta, Michała Zaleskiego i Przewodniczącego Rady Miasta,Waldemara Przybyszewskiego. Tematem rozmów były priorytetowe projekty,które wymagają wsparcia parlamentarzystów.

 

15 milionów Volvo

Prawie osiemdziesiąt lat od wyprodukowania pierwszego modelu marki Volvo, ztaśm montażowych fabryki w Uddevalla zjechał dziś 15-milionowy egzemplarzszwedzkiej marki.

 

Toruń: Uchwała w sprawie mostu

W związku ze zmianą przebiegu drogi krajowej, planowana przeprawa przezWisłę ma znaleźć się w ciągu drogi krajowej nr 1, a nie nr 15, jak towcześniej zakładano. Skutkiem tego była konieczność zmiany uchwałydotyczącej zaciągniętych zobowiązań finansowych.

 

15 mln silników w 15 lat

Węgierski oddział Audi świętuje w tym roku 15 rocznicę swojejdziałalności w Győr. Wiosną 1993 roku Audi AG podpisało umowę kupna haliprodukcyjnej należącej do producenta samochodów ciężarowych Raba wGyőr.

 

Toruń: Koniec prac na Placu Pokoju Toruńskiego

Miejski Zarząd Dróg w Toruniu poinformował o zakończeniu remontuwiaduktu nad linią PKP w ciągu drogi krajowej nr 15 przy Placu PokojuToruńskiego. Prace budowlane, a co za tym idzie utrudnienia w ruchu trwałyblisko cztery miesiące.

 

RSMP: Rajd Elmot 2009 z 15 OS-ów

15 odcinków specjalnych. Tyle prób liczyć będzie tegoroczna, 37.edycja dolnośląskiego klasyka Rajdu Elmot-Krause. Z nowym tytularnymsponsorem, runda z bazą w Świdnicy otworzy trochę niespodziewanie rajdowysezon w Polsce.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017