Wyszukiwałeś:

78

. Znaleziono 582 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 78

Spróbuj też wyszukać: 79 78 kije 47

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (141 - 150 z 582 wszystkich):

Wątek na forum: podświetlenie przycisków w kierownicy

Czy przyciski w Tiida 1.6 acenta są podświetlane? ~bogtym

 

AMI Lipsk 2005 - Międzynarodowe Targi Samochodowe

Ruszyły trzecie w tym roku targi samochodowe na naszym kontynencie. Lipskzaprasza na 5-tą edycję swojej imprezy.

 

Wrocław - sezon na remonty

We Wrocławiu rozpoczęły się remonty głównych arterii drogowych. Już terazkierowcy przejeżdżający przez stolicę Dolnego Śląska muszą uzbroić sięw cierpliwość. Będzie jednak jeszcze trudniej.

 

Więcej niż piękna

Alfa Romeo Brera już od momentu pierwszej prezentacji budziła niekłamaneemocje. Teraz Brera wchodzi na rynek, a raczej wjeżdża na drogi.

 

Wyniki polskiego przemysłu - raport

Konkurencyjność polskiego przemysłu w 2004 r. znacznie się poprawiła.Wzrost produkcji sprzedanej przemysłu wyniósł 11,7 proc. Był tonajwyższy wzrost produkcji przemysłowej wśród krajów UE-25 -czytamy w publikacji "Polska 2005. Raport o stanie przemysłu".

 

Inwestycje pod ekspresową ósemkę

W związku z planami, aby do 2013 r. droga krajowa nr 8 Wrocław - Warszawa -Białystok spełniała standardy drogi ekspresowej, w województwie podlaskimrealizowane i planowane są inwestycje na najbardziej eksploatowanych jejodcinkach.

 

Rozbudowa krajowej siódemki

W ciągu drogi krajowej nr 7 przybył nowy węzeł drogowo - kolejowy wraz zobwodnicą Skarżyska Kamiennej. Koszt budowy wyniósł 58 mln złotych izostał w całości pokryty ze środków budżetowych.

 

Grande Punto rośnie w siłę

Fiat Grande Punto jest najlepiej sprzedającym się samochodem w EuropieZachodniej. Jest to wynik o bardzo dużym znaczeniu, jakiego nie osiągnąłżaden włoski model od prawie dziesięciu lat.

 

ACEA: Najchętniej kupowane auta w 2006

Europejska Federacja Producentów Samochodowych (ACEA) przedstawiła styczniowewyniki popularności najchętniej nabywanych aut w krajach Unii Europejskiej.

 

Dębica - mocny złoty i drogie surowce

W 2005 r Firma Oponiarska Dębica S.A odnotowała zysk netto na poziomie około51 mln zł, oznacza to 45% spadek zysku w stosunku do 2004 roku (94 mln zł).Decydujący wpływ na wyniki Dębicy miały wysokie ceny surowców orazmocniejszy złoty niż przed rokiem. Przez większą część roku spółka,podobnie jak inni polscy eksporterzy, zmagała się z niekorzystnymi relacjamikursowymi.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018