Wyszukiwałeś:

151

. Znaleziono 36 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 151

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 36 wszystkich):

Wały z unijnej kasy

22 mln zł - taką kwotą Unia Europejska wesprze przebudowę ul. WałyJagiellońskie w Gdańsku. Całkowity koszt remontu szacowany jest na 32 mlnzł.

 

Więcej aut na kredyt

W pierwszych trzech kwartałach 2005 r. PTF Bank udzielił 31.240kredytów samochodowych o wartości 941.066.514 zł, czyli o ponad 42%więcej niż przed rokiem.

 

10 lat Michelin w Polsce

Właśnie mija 10 lat od rozpoczęcia działalności koncernu Michelin w Polsce.Firma zatrudniła w Polsce już ponad 3 700 osób. Trwa realizacja kolejnychprojektów inwestycyjnych.

 

VW najbardziej popularny w Europie

Samochody marki Volkswagen były najczęściej kupowane w zeszłym roku naStarym Kontynencie. Również Grupa VW nie miała sobie równych pod względemliczby sprzedanych nowych aut.

 

Seat zamierza rozszerzyć ofertę

Strategia rozwoju marki Seat zakłada rozszerzenie dotychczasowej oferty omodele z nowych segmentów, tak aby zwiększyć zarówno konkurencyjność, jaki rentowność.

 

VW na czele, Polska wciąż słabo

Volkswagen wciąż jest zdecydowanie najbardziej popularną marką samochodowąw Europie. Spośród marek, których sprzedaż w marcu przekroczyła 100 tys.sztuk, VW zwiększył też najbardziej wolumen sprzedaż.

 

Captiva we wrześniu

Już pod koniec września do sprzedaży na naszym rynku wejdzie ChevroletCaptiva, który oferowany będzie w wersji 5- i 7-miejscowej oraz z napędem na4 koła.

 

Ssangyong Musso Sports: Pracuś przed emeryturą

Pickupy to dość specyficzne samochody. Z jednej strony doskonale nadają sięjako narzędzie pracy, mogą służyć za auta terenowe, w końcu zaś są teżprzejawem otaczającej nas mody. Po kilku dniach, jakie spędził u nasSsangyong Musso Sports, zdecydowanie potwierdzamy tę tezę.

 

Wiadukt - 'spinacz' w Choszcznie

Po niemal dwóch latach trwania inwestycji Choszczno (woj.zachodniopomorskie) mawreszcie wiadukt, o jakim marzyło kilka dziesiątków lat. Obiekt powstałkosztem ponad 3,3 mln euro.

 

Mazda 3 na pierwszą rocznicę

Pierwszą rocznicę powrotu na polski rynek Mazda świętuje wprowadzając dosprzedaży nową generację "trójki". Mazda 3, oferowana wwersji hatchback oraz sedan, jest już dostępna w sieci sprzedaży japońskiejmarki w cenie zaczynającej się od 63.900 zł.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017