Wyszukiwałeś:

155

. Znaleziono 104 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 155

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 104 wszystkich):

Nowości Chevroleta

Marka Chevrolet w przyszłym roku wejdzie pełną parą na europejski rynek, nietylko w wyniku zastąpienia marki Daewoo, ale także dzięki nowościom, jakiepojawią się w Paryżu.

 

Całoroczna opona z Dębicy

Firma oponiarska Dębica S.A., polski producent opon wchodzący w składkoncernu Goodyear, wprowadza do sprzedaży nową oponę całoroczną dosamochodów osobowych Dębica Navigator 2.

 

Dębica - największa fabryka Goodyeara w Europie!

Zakład w Dębicy jest największym spośród 11 fabryk Goodyeara wEuropie i trzecim pod względem wielkości spośród 85 fabryk koncernu naświecie.

 

Kolejny etap "Zakopianki"

13 kwietnia 2005 r. w Krakowie podpisana została umowa na wykonaniedokumentacji projektowej dla kolejnej inwestycji na "Zakopiance".Inwestycja dotyczy budowy odcinka Poronin - Zakopane wraz z obejściemZakopanego, łącznie 7,1 km.

 

Facelifting klasy B

Trzy lata po debiucie rynkowym Mercedesa klasy B niemiecki koncern wypuści narynek odmłodzoną wersję tego minivana. Nowości to m.in. system Start &Stop oraz wersja B 170 NGT napędzana standardowym paliwem, bądź gazemziemnym.

 

Droższe niemieckie autostrady

7 listopada Bundesrat (druga izba parlamentu niemieckiego), zatwierdziła wzrostopłat za przejazd autostradami w Niemczech. Nowe stawki będą obowiązywaćjuż od 1 stycznia 2009 roku. Niektóre opłaty wzrosną nawet o 89 proc.

 

Wyremontują lubuskie drogi

Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego poinformował o planachdotyczących modernizacji dróg wojewódzkich w najbliższychlatach. Wydatki na lata 2008-2010 wyniosą ponad 28 mln zł. Z kolei w latach2010-2015 drogowcy otrzymają 90 mln zł.

 

Alfa Romeo MiTo: Pierwsze auto z własnym DNA

Nienaganny styl, sportowy duch to cechy, jakimi odznaczały się wszystkie bezwyjątku modele Alfy Romeo. Teraz włoska marka próbuje te właściwościprzenieść do segmentu małych aut wraz z wprowadzeniem na rynek modelu MiTo.Czy z sukcesem? Czy jednak odbędzie się to kosztem image'u marki?

 
 

Sprzedam: Mazda 6 2011

Ogłoszenie sprzedaży auta używanego:
liftback brązowy benzynowy 2000 155 49190 49900PLN

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017