Wyszukiwałeś:

157

. Znaleziono 38 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 157

Spróbuj też wyszukać: alfa Romeo 157

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 38 wszystkich):

Obwodnicą zachodnią nad Bałtyk

Według harmonogramu budowy autostrad i dróg ekspresowych na lata 2004-2006zachodnia obwodnica Gorzowa w ciągu drogi krajowej S-3 zostanie oddana doeksploatacji w bieżącym roku.

 

Za 600 dni wokół Gorzowa Wlkp.

Około 20 miesięcy potrwa budowa 9,5 km obwodnicy Gorzowa Wlkp. Już w tymmiesiącu do prac przystąpi wyłoniony wykonawca - konsorcjum firm Strabag-Kirchner.

 

Dofinansowania UE dla Poznania

W ubiegłym tygodniu została podpisana umowa o dofinansowaniu rozbudowy ulicyGłogowskiej w Poznaniu. Poznań uzyskał dofinansowanie w wysokości 63milionów złotych. Uzyskane środki pozwolą na realizację tejoczekiwanej przez mieszkańców inwestycji.

 

Meriva po facelifting'u

Na targach motoryzacyjnych w Bolonii (3-11.12) Opel zaprezentuje odmłodzonąwersję modelu Meriva. Nowy-stary minivan Opla ma trafić do salonów wprzyszłym roku.

 

Trzy etapy żarskiej obwodnicy

Budowa ostatniego - trzeciego - etapu obwodnicy miasta Żary zostałaukończona. Cała obwodnica liczy 28 km i łącznie kosztowała 11,8 mln EUR.

 

Śrubex - na zachód i na wschód

Śrubex to największy producent śrub, nakrętek, wkrętów i nitów w EuropieŚrodkowo - Wschodniej, a tym samym lider w Polsce. Każdego roku firmawprowadza około 100 nowych produktów do swojego programu produkcji, inwestujew nowe technologie, stale optymalizuje procesy produkcyjne i dba o najwyższąjakość.

 

Przetarg na Głogowską

Zarząd Dróg Miejskich w Poznaniu ogłosił przetarg na przebudowę ulicyGłogowskiej na odcinku od autostrady A2 do Strumienia Junikowskiego. Projekt Ietapu zakłada zmodernizowanie oraz budowę drugiej nitki drogi ulicyGłogowskiej.

 

S-5 ekspresowo

Poznański oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradogłosił przetargi na projekty wszystkich odcinków planowanej 157 kmdrogi ekspresowej S-5 na terenie Wielkopolski.

 

Jest nieco bezpieczniej

Od stycznia do listopada policjanci zatrzymali ponad 157 tys. kierujących poalkoholu. To o ponad 8 tys. więcej niż w ubiegłym roku. Odnotowano za tomniej wypadków, zabitych i rannych w porównaniu do rokuubiegłego. Zmniejszyła się też liczba kolizji.

 

Wyremontują lubuskie drogi

Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego poinformował o planachdotyczących modernizacji dróg wojewódzkich w najbliższychlatach. Wydatki na lata 2008-2010 wyniosą ponad 28 mln zł. Z kolei w latach2010-2015 drogowcy otrzymają 90 mln zł.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017