Wyszukiwałeś:

158

. Znaleziono 40 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 158

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 40 wszystkich):

MAN w Polsce

MAN produkuje obecnie w Starachowicach samochody ciężarowe oraz części doautobusów, zaś w Sadach koło Poznania autobusy. Już jesienią 2005 r.rozpoczną się prace związane z budową nowej fabryki MAN w Niepołomicach.

 

Chery dla Chryslera

Chińska firma motoryzacyjna Chery Automobile być może będzie produkowaćmałe samochody dla Chrysler Group, z przeznaczeniem na rynki międzynarodowe.

 

Kolejny defekt Volvo

Znany z produkcji bezpiecznych samochodów, szwedzki producent Volvo musiponownie wezwać do serwisów około 158 tysięcy samochodów. Chodzi o modeleS40 oraz V50 wyprodukowane na przełomie lat 2004-2006.

 

Gdańsk: budżet na inwestycje drogowe

Jedno z najważniejszych założeń budżetu Gdańska na 2007 rok to inwestycjedrogowe. Miasto stawia na inwestycje i maksymalne wykorzystanie funduszyeuropejskich.

 

Akumulator na srogą zimę

O istnieniu akumulatora przypominamy sobie najczęściej, kiedy podczaskilkunastostopniowych mrozów odmawia nam posłuszeństwa. Na nic wtedy nerwoweprzekręcanie kluczykiem. Aby zapobiec tego typu problemom, firma Boschwypuściła na rynek nowy, bezobsługowy akumulator.

 

Mazda BT-50

Pickupy Mazdy serii B cieszą się na całym świecie dużą popularnością.Łącznie sprzedanych zostało już ponad 3 mln egzemplarzy, w tym ok. 110 tys.w Europie. Następcą tej serii jest wprowadzana właśnie do sprzedaży naStarym Kontynencie Mazda BT-50.

 

Powoli do góry

Drugi miesiąc z rzędu utrzymuje się rosnąca tendencja na europejskim rynkusamochodów nowych. Sprzedaż w listopadzie wyniosła 1.221 tys. aut i była o3,9% wyższa niż przed rokiem (1.175 tys.).

 

R(E)wolucja za 158.990 zł

W polskich salonach Mitsubishi pojawił się już długo oczekiwany przezfanów Mitsubishi Lancer Evolution X. Ceny tego modelu zaczynają się od158.990 zł.

 

Wyremontują lubuskie drogi

Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego poinformował o planachdotyczących modernizacji dróg wojewódzkich w najbliższychlatach. Wydatki na lata 2008-2010 wyniosą ponad 28 mln zł. Z kolei w latach2010-2015 drogowcy otrzymają 90 mln zł.

 

Remonty i nowe drogi w lubuskim

Samorząd woj. lubuskiego przyjął harmonogram budów i przebudówplanowanych do realizacji z budżetu województwa lubuskiego na lata2009-2016. Harmonogram obejmuje 86 zadań proponowanych do sfinansowania nałączną wartość szacunkową 713,77 mln zł.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017