Wyszukiwałeś:

159

. Znaleziono 70 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 159

Spróbuj też wyszukać: 159 dekra A4 1352F

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 70 wszystkich):

Alfa Romeo 159 już w Polsce

Kilka dni temu na polskim rynku zadebiutowała nowa Alfa Romeo 159. Wzałożeniach koncernu Fiata posiadającego prawa własności tej włoskiejmarki, 159-tka ma zastąpić popularny w Polsce model 156. Czy podoła temuzadaniu?

 

159 na 5

Nowa Alfa Romeo 159 uzyskała pięć gwiazdek za bezpieczeństwo pasażerów wteście zderzeniowym przeprowadzonym przez organizację EuroNCAP.

 

Alfa Romeo 159 Premierą Roku!

Choć ubiegły rok pod względem sprzedaży był bardzo słaby, to jednak niebrakło naprawdę ciekawych premier rynkowych. Sprawdziliśmy, która z nichwedług Państwa cieszyła się największym zainteresowaniem. ZwyciężyłaAlfa Romeo 159.

 

Alfa Romeo 159 Sportwagon

Na najbliższym Salonie Samochodowym w Genewie, oprócz pokazanej po razpierwszy Alfy Spider, odbędzie się światowa premiera modelu Alfa Romeo 159Sportwagon.

 

Alfa 159 Sportwagon w Polsce!

Zaprezentowana kilka tygodni temu na 76. Międzynarodowych TargachMotoryzacyjnych w Genewie, Alfa Romeo 159 Sportwagon jest już dostępna od 23marca w Polsce.

 

Alfa Romeo 159: Piękna bestyjka

Włosi lubują się w pięknie, dlatego nie powinno nikogo dziwić, iż autarodem z Półwyspu Apenińskiego potrafią zadowolić nawet najbardziejwyszukane gusta. Taka jest też i Alfa Romeo 159.

 

UOKiK: Kolejne modele z usterkami

Do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów wpłynęły zawiadomienia odprzedsiębiorców o możliwości wystąpienia awarii w kolejnych modelach. Tymrazem ryzyko takie może się pojawić w Fiacie Panda, Mitsubishi L200 orazAlfie Romeo 159.

 

Alfa Romeo 159 SW: S-tyl i W-yrafinowanie

Na co większość Włochów wydaje swoje pieniądze? Na lśniącegarnitury Versace, glicerynę do włosów, kawę cappucino i... nasamochody tej marki, którą przedstawiamy w dzisiejszym teście. Trudnojest znaleźć w Europie drugi kraj, który tak dosłownie przedkładawyuzdaną elegancję i szyk nad "praktyczną" praktyczność. Nie jestto zarzut z naszej strony, a jedynie potwierdzenie wcześniej wyrobionych opiniipo spędzeniu kilku dni za kierownicą Alfy Romeo 159 SW.

 

Alfa Romeo 159: Wykwintny smak + [VIDEO]

Okolice Mediolanu to nie tylko mekka świata mody. To właśnie z tychrejonów wypływa czysta esencja południowoeuropejskiej motoryzacji.Najlepszy przykład to Alfa Romeo 159 z silnikiem o pojemności zaledwie 1.8 l.,ale momencie obrotowym zdolnym do wygładzania zmarszczek.

 

Trzy interpretacje Alfy 159

W tym roku Alfa Romeo obchodzi swoje setne urodziny. Z tej okazji na targach wGenewie zostaną zaprezentowane trzy wersje koncepcyjne model 159. Będąukazywać trzy kierunki, w których może pójść nowa generacjamodelu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017