Wyszukiwałeś:

168

. Znaleziono 23 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 168

Spróbuj też wyszukać: mercedes 168w zużycie paliwa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 23 wszystkich):

Sprzedaż aut nowych: Europa hossa, Polska bessa

Według danych ACEA w styczniu br. europejscy klienci kupili więcej samochodówosobowych niż w analogicznym okresie roku poprzedniego. W pierwszym miesiącu2006 roku w krajach UE i EFTA sprzedano łącznie 1 259 268 nowych aut.

 

VW na czele, Polska wciąż słabo

Volkswagen wciąż jest zdecydowanie najbardziej popularną marką samochodowąw Europie. Spośród marek, których sprzedaż w marcu przekroczyła 100 tys.sztuk, VW zwiększył też najbardziej wolumen sprzedaż.

 

Sportowa i oszczędna Octavia

Już niebawem Skoda Octavia RS będzie dostępna także w wersjiwysokoprężnej. Jak donoszą źródła, czeski producent zamierza wprowadzićtaką opcję do swojego zestawienia modeli.

 

Motoryzacja inwestuje najchętniej

Inwestycje w specjalnych strefach ekonomicznych wyniosły w 2005 r. 25,7 mld złco daje wzrost w stosunku do 2004 r. o 29 proc. Wzrosła również liczba nowychmiejsc pracy. Zatrudniono tam 112 168 osób, czyli więcej o 50,5 proc.

 

Dodge w Polsce

W dobie kryzysu, jaki przeżywa nasz rodzimy rynek samochodów nowych,wprowadzenie nowej marki może wydawać się dość ryzykownym krokiem. Tymbardziej, iż pierwszy model - Dodge Caliber - rywalizować będzie wnajbardziej zatłoczonym segmencie C.

 

Kia Sorento lepsza niż dotąd

Odświeżona wersja zdobywającego różne nagrody oraz uznanie w świeciesamochodu KIA Sorento pojawiła się właśnie na targach motoryzacyjnych wWielkiej Brytanii.

 

Jelcz ma już 55 lat

Zakłady Samochodowe Jelcz w tym roku obchodzą 55. rocznicę swejdziałalności. Jest to druga po Autosanie, najstarsza fabryka autobusóww Polsce.

 

Ustalenia dla autostrad A1 i A2

Minister Transportu Jerzy Polaczek spotkał się z wojewodami: łódzkim,śląskim i mazowieckim oraz przedstawicielami kilku resortów iorganów administracji publicznej ws. budowy odcinków autostrady A1Stryków-Pyrzowice oraz A2 Stryków-Konotopa. Sektor transportuzapewnia, że trasy powstaną do końca 2010 roku.

 

Kolejna warszawska inwestycja dofinansowana z UE

Warszawa pozyskała 168 milionów zł dofinansowania na węzełŁopuszańska - Kleszczowa z Funduszy Europejskich. Jest to obecnie drugi co dowielkości projekt drogowy dofinansowany ze środków UE po Trasie MostuPółnocnego (dofinansowanie 240 mln zł).

 

Europa Środkowo-Wschodnia też dołuje

Pierwsze półrocze 2009 roku przyniosło spore spadki sprzedażysamochodów nowych także w krajach naszego regionu Europy. Nadal lideremtej części Starego Kontynentu pozostaje Polska, z ponad 30-procentowymudziałem w rynku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017