Wyszukiwałeś:

17

. Znaleziono 14608 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 17

Spróbuj też wyszukać: 17 aktywne fotoradary droga 17 12

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14608 wszystkich):

18 mln zł na legnicką obwodnicę

Władzom Legnicy udało się zdobyć 17,8 mln zł dotacji z Unii Europejskiej nabudowę ostatniego odcinka legnickiej Obwodnicy Zachodniej w ramach projektu.Koszt całej obwodnicy to około 100 mln zł.

 

Rusza obwodnica Garwolina

Koncepcja budowy obwodnicy Garwolina powstawała na przestrzeni kilkudziesięciulat. Podpisany 7 października kontrakt pomiędzy wykonawcą a GDDKiA jestprzypieczętowaniem i uwieńczeniem tego wieloletniego procesu. Obwodnica bezieliczyć 13 km a jej budowa pochłonie 183 mln zł.

 

Remont i budowa na "17"

GDDKiA podpisała umowę na remont drogi krajowej numer 17 na odcinku TomaszówLubelski - Hrebenne o długości 12 km. W ramach kontraktu powstanie równieżobwodnica miejscowości Hrebenne. Realizacja zadania potrwa 18 miesięcy.

 

Iveco na 17 osób

Iveco dla swojego topowego modelu Daily wprowadziło nową wersję minibusamogącą zabrać na pokład do 17 osób. Poza dodatkowymi rzędami siedzeń autouzyskało także bogatsze wyposażenie standardowe.

 

Obwodnica Garwolina otwarta

W dniu dzisiejszym odbyło się otwarcie obwodnicy Garwolina w ciągu drogikrajowej nr 17. Zakończyły się wreszcie prace nad 12,8 km odcinkiemobwodnicy, które trwały od listopada 2005 roku. Całkowity kosztinwestycji to ponad 240 mln zł.

 

Otwarcie odcinka DK nr 17

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o oddaniu doużytku zmodernizowanego, ponad 12 km odcinka drogi krajowej nr 17Tomaszów Lubelski - Hrebenne.

 

Marcopolo przebudowało 17 807 autobusów

Marcopolo, największa na świecie firma zajmująca się przebudową konstrukcjiautobusów wysłała już w świat 17 807 tych zmodyfikowanychpojazdów. Obecnie przedsiębiorstwo mające swoje korzenie w Brazyliiwspółpracuje z 15 największymi producentami autobusów na całymglobie.

 

Obwodnica Hrebennego gotowa

Do użytku oddano ponad 2 km odcinek obwodnicy Hrebennego w ciągu drogikrajowej nr 17 Tomaszów Lubelski – Hrebenne. Zasadnicze pracetrwające od 2006 roku zakończyły się już na początku bieżącego roku,jednak konieczny był jeszcze odbiór drogi.

 

DK 17 do remontu

W ciągu 15 miesięcy ma zostać zmodernizowany 17 km odcinek drogi krajowej nr17 Piaski – Łopiennik. Koszt tego zadania to 112 mln zł. W związku zpracami drogowymi kierowcy muszą uważać na utrudnienia.

 

Lublin: Węzeł gotowy po 21 latach

W ubiegłym tygodniu oddano do użytku dwie ostatnie łącznice węzłaPoniatowskiego w Lublinie, gdzie przecinają się drogi krajowe nr 12, 17 i 19.Tym samym zakończyła się realizacja ważnej inwestycji prowadzonej od 1987roku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017