Wyszukiwałeś:

94

. Znaleziono 495 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 94

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (161 - 170 z 495 wszystkich):

Nowości Chevroleta

Marka Chevrolet w przyszłym roku wejdzie pełną parą na europejski rynek, nietylko w wyniku zastąpienia marki Daewoo, ale także dzięki nowościom, jakiepojawią się w Paryżu.

 

Dodatkowe badania techniczne

Dnia 8 grudnia br. wchodzi w życie nowelizacja Rozporządzenia MinistraInfrastruktury z dnia 9 listopada 2004 roku nakazująca m.in. dodatkowe badaniatechniczne pojazdów noszących widoczne ślady uszkodzeń.

 

Nowe Daihatsu Sirion wkrótce w Europie

Specjalizujące się w produkcji małych, miejskich aut Daihatsu zaprezentowałonową wersję swojego modelu flagowego - Sirion. MPC, czyli Multiv PurposeCompact, bo tak nazywa go producent, ma powalczyć w Europie.

 

Motoryzacja rośnie w siłę

Faurecia Wałbrzych została uhonorowana nagrodą Najlepszy EksporterRzeczpospolitej na "Liście 500". W kategorii "NajlepszyInwestor" nagrodę otrzymała kolejna firma z sektora motoryzacyjnegoBridgestone Poland z Poznania, a firma Solaris Bus & Coach odnotowała rekordowyawans.

 

Kondycja polskiej motoryzacji

Branża motoryzacyjna jest znaczącą częścią przemysłu krajowego. Sektormotoryzacyjny w Polsce osiągnął rekordowe wyniki w roku 1999. Były onezwieńczeniem stałego wzrostu produkcji (ponad 715 tys.) oraz sprzedaży (640tys.) samochodów osobowych i dostawczych.

 

Giżycko - drogi do inwestycji!

Jutro, tj. 4 listopada na terenie dzielnicy przemysłowo-składowej w Giżyckuodbędzie się uroczyste zakończenie projektu "Budowa ulic na tereniedzielnicy przemysłowo-składowej". Projekt był dofinansowany ze środkówunijnych.

 

Wielkie inwestycje we Wrocławiu

Na budowę nowego mostu Warszawskiego i przebudowę ul. Borowskiej Wrocławotrzymał ponad 68 mln zł. Kilka dni wcześniej został podpisany wniosek nadofinansowanie przebudowy węzła komunikacyjnego - Pl. PowstańcówWielkopolskich na kwotę ponad 48 mln zł.

 

Obwodnica szansą na rozwój

Północna Obwodnica Kęt to przedsięwzięcie którego celem jest odciążeniemiejscowości od nadmiernego ruchu oraz połączenie z uprzemysłowionymterenem Bielska - Białej i aglomeracją śląską. Wartość inwestycji toniemal 2 mln EURO.

 

Koncern Volkswagen rekordowo

2005 rok był rekordowym dla koncernu Volkswagen. Na całym świecie nabywcówznalazło 5,24 miliona samochodów. Oznacza to wzrost o 3,2 procent w stosunkudo roku poprzedniego.

 

Auta made in Poland 2005

Całkowita produkcja samochodów osobowych wyniosła w ubiegłym roku 527 020sztuk, co jest wynikiem o 2,11% lepszym niż w roku 2004. Na dość wysokimpoziomie utrzymuje się również produkcja samochodów dostawczych. Biorąc poduwagę wynik całoroczny (85 003 auta) jest on o 12,2% wyższy niż w roku 2004- poinformował instytut Samar.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018