Wyszukiwałeś:

171

. Znaleziono 26 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 171

Spróbuj też wyszukać: koleos

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 26 wszystkich):

Mocniejszy Hilux

Od września Toyota Hilux oferowana będzie z nowym, topowym silnikiem opojemności trzech litrów i mocy 171 koni mechanicznych. Wzmocniona zostałarównież jednostka 2.5-litrowa.

 

Alternatywna Honda

Pomimo tego, że w ostatnich tygodniach ceny benzyny na światowych rynkachwykazują tendencję spadkowa, to jednak nie są one jeszcze na tyle niskie,żeby wstrzymać rozwój samochodów zasilanych alternatywnie. Przez ostatniemiesiące inżynierowie Hondy dopracowywali model zasilany ogniwem paliwowym.

 

Historyczny spadek Forda

Od wieków Ford należał w Stanach Zjednoczonych do ścisłej trójkinajwiększych producentów samochodów. Wyniki sprzedażowe z listopadabieżącego roku spowodowały jednak historyczną zmianę. Pod względem ilościsprzedanych aut Forda wyprzedził koncern DaimlerChrysler, spychając tym samymamerykańską markę na czwarte miejsce w rankingu.

 

Nissan Navara króluje w segmencie

Najlepiej sprzedającym się pickupem 2006 roku został Nissan Navara. W swoimpierwszym, pełnym roku sprzedażowym osiągnął on poziom przekraczający45.200 egzemplarzy. Dzięki temu w rękach Nissana znajduje się aż 25%europejskiego segmentu aut o takim nadwoziu.

 

Sojusz Renault-Nissan wciąż czwarty

Sojusz Renault Nissan umocnił się na czwartej pozycji w rankingu producentówsamochodowych pod względem liczby egzemplarzy sprzedanych w 2006 r.

 

Actyon Sports, L200, Navara, Ranger: Bitwa pickupów

Pick-upy. Jeszcze kilka lat temu samochody tak rzadko spotykane na polskichdrogach, jak banany i mandarynki w sklepach w czasach realnego socjalizmu.Obecnie przeżywają boom popularności w naszym kraju, głównie zasprawą możliwości odliczenia pełnego podatku VAT przy zakupie.Sprawdziliśmy, co jeszcze są w stanie zaoferować auta z paką. Na tapecieMitsubishi L200, Nissan Navara, Ford Ranger i Ssangyong Actyon Sports

 

Samochody napędzane wodorem

Wodór będzie napędzał następną generację pojazdów; to faktakceptowany przez całą branżę motoryzacyjną. Ponieważ jest tonajczęściej występujący pierwiastek na świecie, jego zapasy nie stanowią wtym przypadku problemu.

 

Będzie drogo i ekspresowo?

Zespół Arbitrażowy w Urzędzie Zamówień Publicznychpostanowił, że decyzja Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad ounieważnieniu przetargu na wybudowanie odcinka trasy ekspresowej S8 od węzłaKonotopa do Trasy AK w Warszawie jest niewłaściwa, i nakazałpowtórzenie oceny ofert.

 

Auta z kratką: Do wyboru, do koloru

Kiedy pięć lat temu zmiana przepisów podatkowych spowodowała, żekratki straciły sens bytu, wydawało się, iż ten absurdalny elementwyposażenia samochodów osobowych wykorzystywanych w działalnościgospodarczej już nigdy nie będzie nas straszył. Nic bardziej mylnego.Właśnie przeżywamy swoisty renesans samochodów z kratką.

 

Auta z kratką - od tych aut odliczysz 100% VAT

Przyszłość aut z kratką, czyli tych które dają obecnie prawo do100-procentowego odliczenia podatku VAT i od ceny zakupionego na firmę auta, iod paliwa do niego, stoi wciąż pod sporym znakiem zapytania. Niby rządwycofał się z pomysłu wprowadzenia ograniczeń w odliczeniu VAT, ale wkażdej chwili może do tego pomysłu powrócić. A tymczasem oferta rynkuaut z kratką jest dziś przeogromna.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017