Wyszukiwałeś:

172

. Znaleziono 41 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 172

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 41 wszystkich):

Fiat wśród liderów eksportu

W ubiegłym roku bardzo dobre wyniki produkcyjne uzyskał Fiat Auto Poland SA.Wielkość eksportu natomiast stawia tę firmę na czele polskichprzedsiębiorstw eksportujących swoje produkty.

 

Coraz więcej aut z Chin

W ubiegłym roku po raz pierwszy eksport samochodów z Chin przewyższyłimport. Decydująca okazała się sprzedaż małych i tanich aut narozwijających się rynkach światowych.

 

Niekonserwatywny Patriota

Nowy crossover Jeep Patriot, będzie kolejnym krokiem odciągającym producentaod jego off-roadowego rodowodu. Samochód pojawi się na rynku w czwartymkwartale bieżącego roku.

 

Logan ma się dobrze

Po raz pierwszy od pięciu lat rumuńska marka Dacia odnotowała dodatni wynikroczny. To zasługa bardzo dobrych wyników sprzedaży modelu Dacia Logan.

 

Lotus Elise z silnikiem Toyoty

Po zbankrutowaniu brytyjskiej marki Rover, Lotus zmuszony był do zmianypoddostawcy silników dla modelu Elise. Dotychczasowe silniki serii Kzastąpią motory od Toyoty, a podstawowa wersja Elise będzie miała 136 KM.

 

Chrysler Sebring 2007

Marka Chrysler zamierza wprowadzić zamieszanie w segmencie samochodówśrednich. Przeciw konkurentom takim jak Honda Accord czy Toyota Camry,wystawiony zostanie Chrysler Sebring.

 

Moc dźwięku w Hondzie

Nowoczesny, wywołujący futurystyczne i kosmiczne skojarzenia model Honda Civiczostał wybrany przez firmę Blaupunkt na nowy samochód demonstracyjny. Jegowygląd doskonale współgra z czystym dźwiękiem produktów Blaupunkta.

 

Nie jeden a dwa

Receptą na uniknięcie w przyszłości paraliżu komunikacyjnego w Toruniu sąinwestycje drogowe, przede wszystkim dwa mosty i trasa średnicowa - takie sąwyniki badań przeprowadzonych przez bydgoską ATR.

 

Dywizja PIM w Gliwicach

Za nami drugie w tym roku wyjazdowe spotkanie członków Polskiej IzbyMotoryzacji. Zorganizowanemu przez Izbę w dniach 28-29 czerwca wydarzeniutowarzyszyło zwiedzanie fabryk i zakładów firm zaprzyjaźnionych. Wśródgospodarzy znalazły się firmy współtworzące już dywizje poddostawców.

 

Tymczasowy bilans akcji "Znicz"

Po dniu 1 listopada pozostały już tylko statystyki. W tym dniu na drogachmiały miejsce aż 123 wypadki, w wyniku których zginęło 9 osób, a 172zostały ranne. Pomimo tego policja oceniła wczorajszy dzień jako spokojny,gdyż według służb porządkowych na drogach pojawiły się prawie wszystkiezarejestrowane pojazdy.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017