Wyszukiwałeś:

174

. Znaleziono 28 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 174

Spróbuj też wyszukać: 147

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 28 wszystkich):

Touareg i Sharan popularne w Niemczech

Luksusowe auto terenowe Volkswagen Touareg oraz van VW Sharan cieszą sięniesłabnącym zainteresowaniem ze strony nabywców, głównie w Niemczech.

 

King Kong wg Volkswagena

Pokazana na tegorocznych targach motoryzacyjnych we Frankfurcie specjalna wersjaVW Touarega o nazwie Kong jest już dostępna w sprzedaży.

 

Więcej i szybciej - rządowe propozycje drogowe

"Do końca 2013 roku na budowę dróg i autostrad wydamy ponad 100 mld zł,a z przyznanych Polsce 91 mld euro z budżetu Unii Europejskiej na lata2007-2013 na inwestycje drogowe przeznaczonych zostanie 20 mld euro" -poinformował premier Kazimierz Marcinkiewicz podczas konferencji prasowej 19stycznia br. w Strykowie.

 

VW Transporter Sportline

Dział Volkswagena, zajmujący się budową pojazdów użytkowychzaprezentował usportowioną wersję modelu Transporter. Auto jest napędzanenajmocniejszą jednostką Diesla wykorzystywaną w samochodach dostawczych markiVW.

 

VW na czele, Polska wciąż słabo

Volkswagen wciąż jest zdecydowanie najbardziej popularną marką samochodowąw Europie. Spośród marek, których sprzedaż w marcu przekroczyła 100 tys.sztuk, VW zwiększył też najbardziej wolumen sprzedaż.

 

Drogowy boom?

Premier Kazimierz Marcinkiewicz zapowiedział do 2013 roku budowę 500 kmautostrad i 1,5 tys. km dróg ekspresowych kosztem ponad 25-30 mld euro. Wizjęboomu drogowego premier przedstawił w liście skierowanym do uczestników XIIMiędzynarodowych Targów Budownictwa Drogowego "Autostrada Polska".

 

Civic sedan od 69.900 zł

Znane są już ceny wchodzącej na nasz rynek w czerwcu czterodrzwiowej wersjimodelu Honda Civic. Aby stać się posiadaczem kompaktowego sedana Hondy trzebabędzie wydać minimum 69.900 zł.

 

Nadciąga nowy Touareg

Wielu ekspertów w dziedzinie motoryzacji oceniało Volkswagena Touarega jakosamochód wyglądający o niebo lepiej od swojego niemieckiego kuzynasprzedawanego pod nazwą Porsche Cayenne. Producent z Wolfsburga postanowiłpodtrzymać te opinie, poddając model subtelnemu liftingowi.

 

Wyremontują lubuskie drogi

Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego poinformował o planachdotyczących modernizacji dróg wojewódzkich w najbliższychlatach. Wydatki na lata 2008-2010 wyniosą ponad 28 mln zł. Z kolei w latach2010-2015 drogowcy otrzymają 90 mln zł.

 

Nissan 370Z za 174,4 tys. zł

W polskich salonach Nissana można już zamawiać nowe sportowe coupe tejjapońskiej marki - 370Z. Za najtańszą wersję wyposażeniową trzeba będziezapłacić co najmniej 174.400 zł.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017