Wyszukiwałeś:

175

. Znaleziono 116 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 175

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 116 wszystkich):

25 lat G klasy

Mercedes Klasa G świętuje 25 rocznicę produkcji. Wiosną 1979r. koncernmotoryzacyjny ze Stuttgartu zaprezentował po raz pierwszy ten pojazd terenowy iod tego czasu dostarczył klientom na całym świecie łącznie 175 tys.pojazdów klasy G.

 

Najmocniejszy diesel w Lagunie

Renault wprowadza na rynek najmocniejszego 2-litrowego diesla. Silnik o mocy 175koni mechanicznych napędzać będzie Renault Laguna GT dCi 175.

 

175 lat Autosanu

175 lat tradycji to zobowiązanie do tworzenia wyrobów, które muszą okrok wyprzedzać produkty konkurencji. To solidność w działaniu, jakość wprodukcji i nowoczesność w projektowaniu. - Robić wszystko, co dobre dlaklienta, pracowników, fabryki i sprzyjać konkurencyjności naszych produktów- to dewiza, która towarzyszy wszystkim działaniom Autosanu” –Wiesław Wyżycki, Prezes Autosan S.A.

 

207 SW z duszą sportowca

Na targach IAA we Frankfurcie Peugeot poszerzy gamę modelu 207 o usportowionąwersję kombi - Peugeot 207 SW RC. Pod maską tej wersji małego Peugeotaznajduje się 175-konna jednostka benzynowa.

 

Najlepsze i najgorsze "zimówki" dla kompaktów

Znany ze skrupulatnego podejścia do spraw związanych z bezpieczeństwem,niemiecki automobilklub ADAC jak co roku przeprowadził test opon zimowychdostępnych na europejskim rynku. Tym razem wnikliwym badaniom poddano 37pneumatyków o rozmiarówkach 175/65 R14 i 195/65 R15, a więc oponyjakie najczęściej montowane są w autach małych klasy B i kompaktach zsegmentu C.

 

AMG rozwija skrzydła

Mercedes postawił sobie za zadanie stworzenie 175 dedykowanych miejsc dlasalonów AMG Performance Centre do końca przyszłego roku. Wszystko poto, żeby spełnić oczekiwania specyficznej klienteli dla tej marki.

 

Radiowóz za 175 złotych

Komenda Wojewódzka w Białymstoku zorganizowała przetarg na używanewozy policyjne. Volkswageny, Daewoo, Fiaty, Uazy oraz Polonezy czekają nanowych właścicieli. Ceny zaczynają się już od 175 złotych.

 

Trasy alternatywne nad morze

Województwo zachodniopomorskie w okresie wakacyjnym odwiedza corocznieok. 2 mln turystów, aby ułatwić poruszanie się wyznaczono trasyalternatywne prowadzące nad morze.

 

Mocniejsze Caterhamy

Caterham rozpoczyna sprzedaż pakietów zwiększających moc swoichsportowych samochodów: Caterham Roadsport 120 i 175 oraz Superlight R300i R400.

 

UE proponuje ograniczenie emisji CO2 przez samochody dostawcze

Po samochodach osobowych, Komisja Europejska zaproponowała ograniczenie emisjiCO2 także przez samochody dostawcze. Zgodnie z propozycją KE, do roku 2016producenci pojazdów dostawczych będą musieli stopniowo zredukowaćemisję CO2 do 175 g/km, pod groźbą kar finansowych.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017