Wyszukiwałeś:

177

. Znaleziono 274 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 177

Spróbuj też wyszukać: toyota 177

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 274 wszystkich):

Ładniejszy A6 Avant

Audi zaprezentowało pierwsze oficjalne zdjęcia odnowionego modelu A6 Avant(kombi). Model ten można już w niektórych krajach europejskich zamawiać odjutra, zaś w sprzedaży pojawi się w marcu przyszłego roku.

 

Rover 75: Arystokrata szos

Dostojny, wyważony, powściągliwy... Prawdziwy dżentelmen. Choć stać go nawiele, nie pokazuje swojej siły zbyt agresywnie. Ma nieskazitelne maniery i,jak na arystokratę przystało, dba o komfort swoich gości.

 

Polskie diesle Toyoty

Zlokalizowana w podwrocławskim Jelczu-Laskowicach Toyota Motor IndustriesPoland (TMIP), oficjalnie rozpoczęła dziś produkcję nowych jednostek opojemności 2,2 litra.

 

Avanti!

Do sprzedaży na naszym rynku trafiła właśnie wersja kombi najnowszejgeneracji modelu A6, czyli wg, nazewnictwa niemieckiej firmy, A6 Avant.

 

Coraz lepsze wojewódzkie w Wielkopolsce

W 2006 roku wyremontowano i zmodernizowano łącznie ponad 121,5 km drógwojewódzkich w Wielkopolsce. Powstały obwodnice Grodziska i Nowego Tomyśla ołącznej długości prawie 12 kilometrów. Zbudowano dwa mosty przez Wartę ijej rozlewiska oraz zakończono roboty ziemne przy ponad 5-kilometrowejobwodnicy Śremu, która ma być gotowa jesienią 2007 roku. Gotowa jest teżznaczna część obwodnicy Kórnika.

 

Nowy diesel Fiata

Fiat ogłosił kilka dni temu, że pracuje nad rozwinięciem znanej jednostkiwysokoprężnej o pojemności 1,9 litra. Powstaną z niej dwie nowe wersje omocy 177 oraz 188 koni mechanicznych.

 

100-letni wiadukt przejezdny

Od połowy lipca kierowcy mogą przejechać przebudowanym 100-letnim wiaduktemdrogowym w miejscowości Człopa w ciągu drogi wojewódzkiej nr 177 (woj.zachodniopomorskie).

 

Nowy Avensis od 71.500 zł

Do polskich salonów Toyoty wjeżdża właśnie najnowsza, trzecia jużgeneracja modelu Avensis. Auto dostępne będzie od 71.500 zł w przypadkuwersji sedan, zaś za wersję kombi trzeba będzie zapłacić 3 tys. złwięcej.

 

Trasy alternatywne nad morze

Województwo zachodniopomorskie w okresie wakacyjnym odwiedza corocznieok. 2 mln turystów, aby ułatwić poruszanie się wyznaczono trasyalternatywne prowadzące nad morze.

 

Jeep Wrangler Unlimited: Rodzinny twardziel

Jeśli są jakieś auta, które w pełni zasługują na określenie"kultowy" to z całą pewnością do tego grona należy zaliczyćJeepa Wranglera. Terenówka jak się patrzy, która wjedzie tam,gdzie wszelkie SUVy, crossovery czy inne "uterenowione" modele mogąco najwyżej sobie pomarzyć i która właściwie pozostaje niezmienionaod ponad 20 lat.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017