Wyszukiwałeś:

178

. Znaleziono 64 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 178

Spróbuj też wyszukać: 180 20 163

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 64 wszystkich):

Avanti!

Do sprzedaży na naszym rynku trafiła właśnie wersja kombi najnowszejgeneracji modelu A6, czyli wg, nazewnictwa niemieckiej firmy, A6 Avant.

 

Peugeot 1007: Mały kosmita

Peugeot 1007 nie jest samochodem dla Kowalskiego. Nietuzinkowy kształtnadwozia, ciekawy projekt wnętrza, krzykliwe kolory, a nade wszystko odsuwanena pilota boczne drzwi sprawiają, że budzi on zaciekawienie nie tylkowśród płci pięknej.

 

Dobry rok FAP

Mimo iż ubiegłoroczna sprzedaż nowych samochodów także i u Fiata była naniskim poziomie, to jednak Fiat Auto Poland może mieć powody do zadowolenia.

 

Rekordowy budżet Małopolski - 860 mln zł

Budżet zaplanowany na małopolskie inwestycje drogowe w 2006 roku wynosi prawieo 60% więcej, niż wydane w roku ubiegłym około 500 mln złotych. Aż 65 mlnzłotych przeznaczono na przygotowanie nowych inwestycji - posłużą dosfinansowania wykupów gruntów, badań archeologicznych i opracowaniadokumentacji projektowej.

 

Dwa miliony Palio

Dwumilionowy egzemplarz modelu Fiat Palio wyprodukowany został w brazylijskiejfabryce Fiat Automoveis w Betim.

 

Captiva we wrześniu

Już pod koniec września do sprzedaży na naszym rynku wejdzie ChevroletCaptiva, który oferowany będzie w wersji 5- i 7-miejscowej oraz z napędem na4 koła.

 

Chińska perła Fiata

Na targach motoryzacyjnych w Guangzhou Fiat zaprezentował nowy modelzaprojektowany i wyprodukowany wspólnie z chińską firmą Nanjing.

 

Droga i most dla trzech

W niemieckim Zittau odbyło się kolejne posiedzenie trójstronnej grupyroboczej, która zajmuje się koordynowaniem prac związanych z budową drogiB178 - R 35 - drogi łączącej niemieckie Zittau z czeskim Hradkiem poprzezterytorium Polski (teren gminy Bogatynia).

 

High Power, czyli najmocniejszy L200

W polskich salonach Mitsubishi dostępny jest już pickup L200 z najmocniejszą,178-konną jednostką napędową. Poza mocniejszym silnikiem, zmniejszono takżezużycie paliwa oraz wzbogacono listę wyposażenia seryjnego.

 

Trasy alternatywne nad morze

Województwo zachodniopomorskie w okresie wakacyjnym odwiedza corocznieok. 2 mln turystów, aby ułatwić poruszanie się wyznaczono trasyalternatywne prowadzące nad morze.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017