Wyszukiwałeś:

18

. Znaleziono 14554 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 18

Spróbuj też wyszukać: obrzycko szamotuły

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14554 wszystkich):

"Tymczasowa A-18"

Pod koniec listopada zeszłego roku rozpoczęła się dobudowa północnej nitkiautostrady A-18. Jest to stumilowy krok w życiu "tymczasowej",70-letniej trasy projektowanej w latach 30 przez rząd Niemiec.

 

A-18 nabiera kształtów

Już ponad rok trwają zaawansowane prace budowy drugiej jezdni na drodzekrajowej numer 18 na odcinku Olszyna - Golnice o długości 70 km. Dobudowywananitka północna nabiera coraz wyraźniejszych kształtów.

 

Ruch na A-18

Jedną nitką przyszłej autostrady A-18 Olszyna - Wrocław został puszczonyruch drogowy. Oficjalne otwarcie zaplanowano na grudzień.

 

Hybrydowy Solaris oficjalnie na linii

Drezdeńskie przedsiębiorstwo komunikacyjne DVB po rocznych testach SolarisaUrbino 18 z napędem hybrydowym oficjalnie dopuściło ten model do kursu poulicach miasta. Niemcy są bardzo zadowoleni z ostatecznych wyników jakieosiągnął polski autobus.

 

Korki na DK 86 Katowice – Sosnowiec

W czwartek (17 maja) rozpoczął się remont kolejnego wiaduktu (okoliceRoździenia) na odcinku Katowice – Sosnowiec w ciągu drogi krajowej nr86. GDDKiA, która jest inwestorem zadania informuje o utrudnieniach natym odcinku m.in. z powodu zwężenia jezdni. Prace potrwają 18 miesięcy.

 

Niemcy testują Solarisa

Przedsiębiorstwo komunikacji miejskiej w Lipsku (LVB) już niebawemzmodernizuje swoją flotę pojazdów. Miasto wzbogaci się o nowe 50 autobusówmarki Solaris. Przed ostateczną decyzją zakupową Niemcy postanowiliprzetestować przegubowy model polskiego producenta - Urbino 18 Hybrid.

 

Kolejna umowa na budowę A-1

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o podpisaniuumowy na budowę autostrady A-1, na odcinku Świerklany - Gorzyczki. Ponad 18 kmodcinek autostrady zostanie wybudowany w ciągu 26 miesięcy od datyrozpoczęcia robót.

 

Kolejny hybrydowy Solaris sprzedany

W piątek 4 stycznia br. firma przewozowa z Bochum, Bochum-GelsenkirchenerStraßenbahnen AG (BOGESTRA), rozpoczęła kursy pierwszym w swoim taborzeautobusem z napędem hybrydowym. Jest to wyprodukowany w Polsce Solaris Urbino18 Hybrid.

 

25 Solarisów do Łodzi

Firma Solaris wygrała przetarg na dostawę 25 sztuk niskopodłogowychautobusów przegubowych dla Łodzi. Pierwsze egzemplarze Urbino 18 naulice tego miasta wyjadą już w maju br.

 

Druga generacja Solaris Urbino 18 Hybrid

Solaris Bus & Coach S.A. dostarczył klientom dwa pierwsze autobusy SolarisUrbino 18 Hybrid drugiej generacji. Dzięki mniejszemu silnikowi Diesla udałosię jeszcze bardziej ograniczyć zużycie paliwa, a co się z tym wiążezwiększyć ekonomiczność pojazdów.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017