Wyszukiwałeś:

189

. Znaleziono 25 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 189

Spróbuj też wyszukać: 190

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 25 wszystkich):

Już pięć milionów Audi A6

Dzisiaj (31 stycznia) z taśmy produkcyjnej fabryki w Neckarsulm zjechałpięciomilionowy egzemplarz modelu A6, który swoją karierę, jeszcze jako Audi100, rozpoczął przed 37 laty.

 

Mini inwestycja

W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie autami spod znaku MINI, właścicieltej marki, niemiecki koncern BMW musi zwiększać moce produkcyjne.

 

Zaawansowane prace na A-4

Remont autostrady A-4 na 91,6 km odcinku Krzywa-Wrocław, wstępnieprzewidziany na lata 2002-2005, zakończony zostanie w połowie 2006 r. Wraz zpoczątkiem 2005 r. rozpoczęła się modernizacja drogi w ramach ostatniegoetapu projektu.

 

Trasa Kwiatkowskiego

Trasa Kwiatkowskiego, etap III - czyli 2,5 km estakada, łącząca istniejącąjuż arterię z obwodnicą trójmiasta, w konsekwencji zaś - z siecią drógkrajowych i międzynarodowych, to obok rozbudowy ul. Janka Wiśniewskiego (etapII) to dwa najważniejsze w Gdyni projekty drogowe.

 

Nowy Hyundai Santa Fe

Dziś Hyundai zaprezentował następce swojego średniej wielkości SUVa, nowymodel Santa Fe. Następca będzie większy, dostojniejszy i bardziej komfortowy.Prezes Hyundaia Cung Mong-Koo z dumą mówi o nowej terenówce.

 

Nowy Magentis już w sprzedaży

Do sprzedaży na naszym rynku trafiła właśnie całkowicie nowa Kia Magentis.Oferowana z dwoma silnikami i bogatym wyposażeniem standardowym kosztowaćbędzie od 79.400 zł.

 

Chery dla Chryslera

Chińska firma motoryzacyjna Chery Automobile być może będzie produkowaćmałe samochody dla Chrysler Group, z przeznaczeniem na rynki międzynarodowe.

 

Papamobile - pojazd papieża

Przy okazji pielgrzymki Ojca Św. Benedykta XVI do Polski nie sposób niewspomnieć o pojazdach, jakimi poruszali się kiedyś papieże i jak to wyglądaw dniu dzisiejszym.

 

Ford S-Max Samochodem Roku 2007!

Konkurs Car of the Year 2007 rozstrzygnięty. Przez najbliższy rok tymnajbardziej prestiżowym tytułem na europejskim rynku motoryzacyjnym będziemógł się szczycić Ford S-Max.

 

Sprzedam: Volkswagen Passat 2.5 TDI COMBI -AUTOMAT -SERWISOWANY! 1999

Ogłoszenie sprzedaży auta używanego:
kombi srebrny met. diesel 2.5 150 203000 19900PLN

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017