Wyszukiwałeś:

19

. Znaleziono 14341 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 19

Spróbuj też wyszukać: droga krajowa 19 dk 19

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14341 wszystkich):

Ostrożnie, zwłaszcza w piątkowe popołudnie

Analizując występowanie wypadków drogowych w pierwszym półroczu 2006 r.stwierdzono, że ich największe nasilenie następuje w piątki. W ciągu dnianajbardziej niebezpieczne są godziny od 14 do 19, a szczególnie 15 - 17, czyliw okresie szczytu komunikacyjnego związanego z powrotami do domu po pracy.

 

S-19 'Jedna droga - cztery kraje'

Deklarację o utworzeniu ekspresowej trasy S-19 Kowno - Debreczyn podpisali wpiątek ministrowie transportu Polski, Litwy, Słowacji i Węgier, z udziałemprezydenta Lecha Kaczyńskiego. Koszt inwestycji po stronie polskiej to 2,6 mldeuro, a przewidywany termin budowy - lata 2009-2015.

 

Powstanie kolejna obwodnica w Podlaskiem

Budowę obwodnicy Wasilkowa (podlaskie) w ciągu drogi krajowej nr 19 na odcinkuŚwięta Woda – Sochonie będzie realizować konsorcjum firm Strabag zWarszawy i Strabag SA z Austrii. Koszt budowy ponad 5 km odcinka wyniesie 97,7mln zł.

 

Droga ekspresowa S-19

Rozpoczęto intensywne przygotowania do jednej z największych inwestycjidrogowych we wschodniej części Polski - budowy drogi ekspresowej S-19. TrasaS-19 będzie kręgosłupem północ – południe wschodniej częścikraju.

 

Wywłaszczenia pod drogi

Podkarpacki Urząd Wojewódzki poinformował, że rzeszowski oddziałGeneralnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad wystąpił z wnioskiem owywłaszczenie nieruchomości pod budowę autostrady A-4 oraz drógkrajowych nr 4 i 19.

 

Otwarto obwodnicę Międzyrzeca Podlaskiego

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o oddaniu doużytku 6,3 km odcinka obwodnicy Międzyrzeca Podlaskiego, która jestczęścią drogi krajowej nr 19. Pierwsze samochody pojawiły się na nowejtrasie już 19 kwietnia bieżącego roku.

 

Lublin: Węzeł gotowy po 21 latach

W ubiegłym tygodniu oddano do użytku dwie ostatnie łącznice węzłaPoniatowskiego w Lublinie, gdzie przecinają się drogi krajowe nr 12, 17 i 19.Tym samym zakończyła się realizacja ważnej inwestycji prowadzonej od 1987roku.

 

Remonty na Lubelszczyźnie

Rozpoczęło się usuwanie uszkodzeń nawierzchni dróg krajowych pookresie zimowym w woj. lubelskim. Remonty cząstkowe prowadzone są obecnie naDK 17 oraz DK 19, a w następnych dniach obejmą także pozostałe odcinkidróg krajowych. 

 

Przebudowa na DK 19 i DK 48

9 lipca rozpoczną się prace przy przebudowie DK 19 na odcinku pomiędzyŁukowiskiem i Międzyrzecem Podlaskim (długość 9,1 km). 14 lipca ruszy teżprzebudowa 10-kilometrowego odcinka drogi nr 48 Moszczanka – Kock, odPodlodowa do Stoczka Kockiego w woj. lubelskim.

 

Przyspieszenie prac na DK 19 w Bielsku Podlaskim

Jeszcze w tym roku zakończy się przebudowa drogi krajowej nr 19 w BielskuPodlaskim. Realizacja zadania zaplanowanego pierwotnie na dwa lata (2009-2010),została skrócona, dzięki otrzymaniu w III kwartale tego rokudodatkowych środków - 1,5 miliona złotych. Budowa przejścia przezBielsk Podlaski docelowo ma kosztować 10,5 mln zł.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017