Wyszukiwałeś:

190

. Znaleziono 942 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 190

Spróbuj też wyszukać: 188 190 mercedes

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 942 wszystkich):

Courier Driver - nowa marka opon

Już na przełomie wiosny i lata w sprzedaży w serwisach sieci Driver Polskapojawi się nowa opona - Courier Driver, produkowana w fabrykach Pirelli.

 

Honda Accord: W dobrym tonie

Właśnie takiego samochodu potrzebowała Honda, aby późną jesienią2003 roku ponownie zaistnieć w mocno obsadzonym w Europie segmencie D. W tymmodelu elegancja i sport bezdyskusyjnie tworzą jeden akord. W naszych testachprzedstawiamy dobrze już znaną na polskim rynku Hondę Accord z benzynowymsilnikiem 2.4 i-VTEC o mocy 190 koni mechanicznych. Auto dla tych, którzyczęściej niż rodzinę wolą wozić samych siebie w nieco szybszym tempie.

 

Lancer Sportback tak jak sedan

Znane są już ceny i wyposażenie 5-drzwiowego Mitsubishi Lancera Sportback,który fizycznie w polskich salonach pojawi się w drugiej połowiewrześnia. Ceny zaczynać się będą, identycznie jak w przypadku wersji sedan,od 55.190 zł.

 

Nadjeżdża Mitsubishi Lancer Sportback + [VIDEO]

Za nami już prasowa premiera największego konkurenta nowego Subaru Imprezy.Mitsubishi Lancer Sportback pod względem stylistyki dorównuje modelowispod znaku Plejad. Sportowy hatchback będzie dostępny w polskich salonach jużod końca września. Cennik otwiera kwota 60.190 złotych za bazową wersję.

 

Opel Insignia kombi - są już ceny

Przy okazji debiutu na salonie samochodowym w Paryżu, General Motors ujawniłceny Insigni Sports Tourer zaczynające się od 23.990 euro za model podstawowy(silnik benzynowy 1.6 ECOTEC, 115 KM). Można go zamawiać od razu, a w saloniedealerskim odebrać na wiosnę przyszłego roku.

 

Golf VI od 51.890 zł

Na polskim rynku debiutuje jeden z najbardziej znanych modeli nie tylkoeuropejskiego rynku - Volkswagen Golf szóstej generacji. Nasz wysłannikbierze właśnie udział w pierwszych jazdach tym modelem, a my poznaliśmy jużceny Golfa VI.

 

Audi A6: Więcej niż facelifting

Debiutujące w 2004 roku nowe Audi A6 w tym roku poddane zostało kuracjiodświeżającej. Jednak inaczej jak w większości tego typu przypadków,poza niezbyt dużymi zmianami stylistycznymi, sporo mamy tu zmian i nowościtechnologicznych.

 

Zielone światło dla dolnośląskich inwestycji

Marszałek dolnośląski wprowadza w życie plan radykalnego przyspieszeniabudowy dróg i mostów na Dolnym Śląsku. Głównym elementemjest nowy Wieloletni Plan Inwestycyjny. Dzięki temu w końcu możliwe będzierozpoczęcie realizacji ważnych inwestycji.

 

Nowy silnik w starej szacie

Mercedes przeprowadził nietypowy eksperyment, który miał za zadaniepokazać jaki postęp nastąpił w technice motoryzacyjnej przez ostatnie 17lat. Do Mercedesa 190 włożono nowoczesnego diesla z modelu C250 CDI.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017