Wyszukiwałeś:

193

. Znaleziono 31 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 193

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 31 wszystkich):

Maksymalny Ford

Nazwa C-MAX oznacza, iż model ten należy do segmentu C oraz ponadto wyrażamaksimum komfortu (Comfort), maksimum pewności w prowadzeniu (Confidence) imaksimum kontroli (Control).

 

VW największym w Polsce producentem lekkich samochodów użytkowych

Fabryka Volkswagen Poznań osiągnęła w roku 2004 najlepszy wynik w swojejdotychczasowej historii. W porównaniu do roku 2003 produkcja samochodówwzrosła o 193,9 procenta i wyniosła w roku ubiegłym 121.760 sztuk.

 

"Zmotoryzowana" gospodarka

Motoryzacja to najprężniej rozwijający się sektor produkcyjny w Polsce. Towłaśnie do branży motoryzacyjnej w 2004 r. napłynęło najwięcej kapitału- 703 mln. USD co stanowi 9% całości wszystkich inwestycji w 2004 r oraz 22%inwestycji w sektorze produkcyjnym.

 

Będzie drożej na A4

Od 16 stycznia 2006 roku zmieni się opłata za przejazd autostradą A-4 naodcinku Katowice - Kraków. Stawka za przejazd motocyklem i samochodem osobowymwzrośnie z 5,50 zł do 6,50 zł w obu punktach poboru opłat wMysłowicach-Brzęczkowicach w Balicach.

 

Epica następcą Evandy

W 2006 r. Chevrolet wprowadzi do sprzedaży na europejskim rynku trzy nowości.Będą to Aveo w wersji sedan, SUV Captiva oraz następca Evandy - nowy modelnazwie Epica.

 

Odświeżony Superb

W zeszłym tygodniu czeski producent samochodów zapowiedział, iż przygotowujewłaśnie odświeżoną wersję flagowego modelu Skoda Superb na rok modelowy2007. W porównaniu z aktualną wersją dojdzie do kilku znaczącychmodyfikacji.

 

Jeździliśmy nową Skodą Superb

Po pięciu latach od swojej premiery Skoda Superb została poddanaodmładzającemu restylingowi. Poza drobnymi zmianami sylwetka tego eleganckiegoauta pozostała jednak niezmieniona.

 

Odnowy w Wielkopolsce

W 2007 roku Wielkopolskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich będziemiał do dyspozycji 134,8 mln zł na inwestycje drogowe.

 

30 lat Globetrottera

Kiedy wprowadzono kabinę Globetrotter na rynek, Volvo liczyło na sprzedażkilkuset sztuk rocznie. Ale ten niszowy, jak początkowo sądzono, produktszybko okazał się być sukcesem. W tym roku, 30 lat od jego premiery rynkowej,dziewięć spośród dziesięciu nowych samochodów ciężarowychVolvo FH to pojazdy z kabiną Globetrotter. Teraz, dokładnie tak jak na samympoczątku, główne elementy, na których opiera się koncepcjakabiny Globetrotter to środowisko kierowcy i komfort w kabinie na światowympoziomie.

 

Rozwój filii ciężarowych w Inter Cars S.A

Dostosowując się do potrzeb rynku i oczekiwań klienta, niektóre zfilii IC rozszerzyły swój asortyment o części do pojazdówużytkowych.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017