Wyszukiwałeś:

196

. Znaleziono 24 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 196

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 24 wszystkich):

Raport: więcej B&R w Polsce

Ośrodek Informacji ONZ we współpracy z PAIiIZ zaprezentował"Światowy Raport Inwestycyjny 2005: Transnarodowe korporacje aumiędzynarodowienie działalności badawczo-rozwojowej." Według raportu,Polska jest ósmą najbardziej atrakcyjną lokalizacją do prowadzeniabiznesu na świecie.

 

Häring – dalszy rozwój

Niemiecki inwestor - firma Haering - producent podzespołów dla Porsche,Mercedesa i BMW rozbuduje zakład w Piotrkowie Trybunalskim. Dzięki inwestycjio wysokości 196 mln złotych, powstanie najnowocześniejszy w Europie zakładprodukcji części toczonych.

 

"Przedsiębiorstwa Fair Play"

Zakończyła się VIII edycja Programu "Przedsiębiorstwo Fair Play".Do tegorocznej edycji zgłosiło się 686 przedsiębiorstw z całej Polski, 613ukończyło ją z wynikiem pozytywnym otrzymując tym samym tytuł i certyfikat"Przedsiębiorstwo Fair Play" 2005. Licznie reprezentowane były firmyz sektora motoryzacyjnego.

 

Dakar 2006: Peterhansel na czele

Nowy etap, nowy lider. Ta formuła w tegorocznej edycji Dakaru staje się jużpowoli regułą. Po ośmiu dniach zaciętej rywalizacji na czoło rajdowejkarawany wysunął się Stephane Peterehansel. Zwycięzcą tego odcinka byłThierry Magnaldi.

 

206 tys. Corolli Verso do serwisu

Japoński producent samochodów Toyota musi wezwać do serwisów na całymświecie 206 000 egzemplarzy modelu Corolla Verso. W tych pojazdach zostaławykryta wada poduszek powietrznych po stronie pasażera.

 

2 mld zł na mazowieckich drogach

Ponad 2 mld zł przeznaczono przez pięć ostatnich lat na inwestycje winfrastrukturę drogową i transportową na Mazowszu przy udziale środków zbudżetu Województwa Mazowieckiego, Funduszy Unijnych oraz KontraktuWojewódzkiego.

 

Historyczny spadek Forda

Od wieków Ford należał w Stanach Zjednoczonych do ścisłej trójkinajwiększych producentów samochodów. Wyniki sprzedażowe z listopadabieżącego roku spowodowały jednak historyczną zmianę. Pod względem ilościsprzedanych aut Forda wyprzedził koncern DaimlerChrysler, spychając tym samymamerykańską markę na czwarte miejsce w rankingu.

 

Coraz lepsze wojewódzkie w Wielkopolsce

W 2006 roku wyremontowano i zmodernizowano łącznie ponad 121,5 km drógwojewódzkich w Wielkopolsce. Powstały obwodnice Grodziska i Nowego Tomyśla ołącznej długości prawie 12 kilometrów. Zbudowano dwa mosty przez Wartę ijej rozlewiska oraz zakończono roboty ziemne przy ponad 5-kilometrowejobwodnicy Śremu, która ma być gotowa jesienią 2007 roku. Gotowa jest teżznaczna część obwodnicy Kórnika.

 

Nowoczesne drogi Podlasia

Ponad 10 mld zł wyniesie budowa 350 km nowych dróg krajowych orazmodernizacja już istniejących w Podlaskiem. Większość inwestycji ma byćzrealizowana do roku 2013.

 

Odnowy w Wielkopolsce

W 2007 roku Wielkopolskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich będziemiał do dyspozycji 134,8 mln zł na inwestycje drogowe.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017