Wyszukiwałeś:

2

. Znaleziono 5573 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 2

Spróbuj też wyszukać: droga krajowa nr 2 golf 2 wolkswagen golf

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 5573 wszystkich):

Coupe i Grandeur 2.2 CRDi

Hyundai Coupe po faceliftingu oraz Hyundai Grandeur z nowym silnikiem CRDi opojemności 2,2 litra to kolejne nowości na stoisku Hyundaia w Paryżu obokkoncepcyjnego modelu Arnejs.

 

2,2-litrowy HDi do C6

Citroen C6 jest teraz oferowany także w nowej wersji z silnikiem 2,2 HDi o mocy173 koni mechanicznych, który współpracuje z manualną, sześciobiegowąskrzynią biegów.

 

Freelander 2: Konserwatywny kontynuator

Od 1997 roku był on jednym z pionierów segmentu luksusowychsamochodów kompaktowych z napędem 4x4. W wielu krajach przez wiele latbył bestsellerem, natomiast w Wielkiej Brytanii królował aż do 2005roku. Po 10 latach pobytu na rynku, w końcu doczekał się swojego następcy,modelu Land Rover Freelander2.

 

Mazda 2: Rozbudowana

Japońska Mazda specjalnie z okazji odbywającego się salonu samochodowego wChinach zaprezentuje zmodyfikowaną wersję nadwoziową modelu oznaczonego wswojej nomenklaturze numerem 2 – odpowiadającego autom z segmentu B.Będzie to czterodrzwiowy sedan, który w sprzedaży na chińskim rynkupojawi się na początku 2008 roku.

 

Obwodnica Mińska już za 2 lata

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o podpisaniudecyzji lokalizacyjnej dla ponad 20 km autostradowej obwodnicy MińskaMazowieckiego. Nowa obwodnica o parametrach autostrady, powstanie w ciągu drogikrajowej nr 2 do końca 2010 roku.

 

Qashqai+2

Jesienią na europejskim rynku pojawi się nowa wersja nadwoziowa niezwyklepopularnego na Starym Kontynencie Nissana Qashqai. Qashqai+2 będzie dłuższy,wyższy i, co chyba najważniejsze, będzie w stanie przewieźć poza kierowcąsześciu pasażerów.

 

Qashqai+2 już w produkcji

W zakładach w Sunderland w Wlk. Brytanii uruchomiono już produkcję nowego,siedmiomiejscowego rodzinnego crossovera. Pierwsze egzemplarze modelu Qashqai+2zostaną dostarczone w październiku.

 

1,2 mld zł na lubelskie inwestycje drogowe

W tym roku lubelscy drogowcy będą dysponować czterokrotnie większymi niż wubiegłym roku środkami na realizację inwestycji drogowych. W planach jestm.in. rozpoczęcie budowy obwodnic Kraśnika i Kocka oraz przebudowa drogikrajowej nr 17.

 

Nowa opona Continental HSR 2

Continental wyprodukował nową oponę autokarową do użytku mieszanego naregionalnych oraz długich trasach. Nowe HSR 2 dzięki szeregowi technicznychinnowacji charakteryzują się lepszą ekonomią użytkowania oraz większymkomfortem jazdy. Najnowszej generacji opony znajdują zastosowaniezarówno na osi kierującej, jak i napędowej.

 

Mazda 2: Światowy maluch

Z roku na rok, przy rozrastającej się liczbie użytkownikówsamochodów, coraz mniejszej liczbie powierzchni parkingowych i corazwiększych korkach na znaczeniu zaczynają nabierać małe i zgrabne miejskiesamochody. Te cechy wcale nie muszą oznaczać, że mamy do czynienia z autem,które jest pozbawione charakteru. Wręcz przeciwnie. Udowadnia to Mazda21.3 MZR.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017