Wyszukiwałeś:

canter

. Znaleziono 67 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: canter

Spróbuj też wyszukać: SPRINTER mitsubishi canter canter instalacja

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (11 - 20 z 67 wszystkich):

Wszystko o samochodach Mitsubishi Canter

Mitsubishi Canter należy do segmentu małych ciężarówek i na rynku obecny jest już od 1963 roku (model T720). Nazwa Canter (tł. galop) ma symbolizować wytrzymałość oraz zwinność auta. Kolejne generacje Mitsubishi Cantera pojawiły się na rynku w 1968, 1973, 1978, 1985 oraz 1993 roku. W 2001 auto zo...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

75 lat Fuso

Mitsubishi Fuso Truck & Bus Corporation (MFTBC) oficjalnie ogłosiła 75-tąrocznicę powstania marki Fuso. Dokładnie trzy ćwierćwiecza temu, w 1932roku, w fabryce Shipyard and Machine Works w Kobe powstał pierwszy autobus B46,któremu producent - Mitsubishi Heavy Industries - nadał nazwę Fuso.

 

Rekordowe wyniki sprzedaży Mitsubishi Fuso

W ciągu pierwszego półrocza 2008 r. wyniki sprzedaży Mitsubishi FusoEurope były lepsze o 15,2% w porównaniu do roku ubiegłego - wzrosły dopoziomu 9.900 pojazdów (od stycznia do czerwca 2007 r. sprzedażwyniosła 8.583 sztuk).

 

Hybrydowy Atego nagrodzony przed premierą

Daimler w zeszłym roku przekazał do testów konsumenckich pierwszeMercedes-Benz Atego BlueTec Hybrid oraz Mitsubishi Fuso Canter Eco Hybrid firmieDeutsche Post World Net. Auta jeżdżą w miastach oraz w transporciekrótkodystansowym. Fuso o napędzie elektryczno-dieslowskim jeździtakże w ośmiu firmach londyńskich, w zielonych strefach angielskiej stolicy.Atego dostał nagrodę za najlepsze rozwiązanie proekologiczne od władzWuerttembergii.

 

Mitsubishi Canter: CANTER 2002

4 Mimo upływu 8 lat i setki ton na pace,autosprawuję się znakomicie naprawdę godne polecenia Canter to jeden znajlepszych,solidnych i bez awaryjnych aut do 3.5t na rynku. np.iveco przy tymprzebiegu miało by generalny remont silnika... ten będzie u m...

 

Ruszyła produkcja nowego Cantera

W portugalskim Tramagal ruszyła produkcja nowej ciężarówki FusoCanter. Pierwsze egzemplarze opuściły oddalony o 150 kilometrów odLizbony zakład 13 października, po finalnej kontroli jakości. Z okazjiuruchomienia produkcji, zakłady odwiedzili: minister konkurencyjności iinnowacji Carlos N. Oliveira, prezes Mitsubishi Fuso Truck and Bus CorporationJapan Takao Suzuki oraz Jorge Rosa, prezes Mitsubishi Fuso Truck Europe.

 

Daimler rozpoczyna ofensywę Fuso

Mitsubishi Fuso Truck and Bus Corporation (MFTBC) - jeden z liderówwśród producentów aut użytkowych z Azji - wzmocniony wychodzi zkryzysu spowodowanego trzęsieniem ziemi i tsunami w Japonii. Te dobre wieściogłosił Albert Kirchmann, prezydent MFTBC, podczas europejskich jazd testowychnową, lekką ciężarówką Fuso Canter.

 

Mitsubishi Canter: Canter 3.0 TDI

4.75 Najlepszy silnik w canterze pod wzgledemekonomi silniki wytrzymuja spokojnie 800tys. Wiem co mowie a ci ktorzy gadajabzdury na temat tych aut kij im w oko. Jesli mam wybierac z auta do 3.5T toWybralem Mitsubishi Canter.

 

Elektryczny Fuso Canter

Samochody elektryczne coraz śmielej sobie poczynają i ich oferta z roku na rokznacząco się powiększa. Napęd elektryczny był jednak dotąd domeną autosobowych. Niebawem i to się jednak zmieni.

 

55 Canterów do serwisu

Polski oddział Mercedesa rozpoczął akcję serwisową dostawczego modelu FusoCanter. Do serwisów zostanie zaproszonych 55 właścicieli tego modelu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018