Wyszukiwałeś:

dot

. Znaleziono 1019 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: dot

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (11 - 20 z 1019 wszystkich):

Doceniona stylistyka Leona

Nowy Seat Leon został uhonorowany prestiżową nagrodą "red dot"(czerwona kropka) za znakomitą stylizację nadwozia. Nagroda przyznawana jestza "wysoką jakość wzornictwa, które w przykładowy sposób wyrażainnowację w formie oraz funkcji".

 

Red dot award dla Fiesty

"Najnowszy Ford Fiesta należy do najbardziej stylowych samochodówna świecie.” To werdykt ogłoszony przez wiodących projektantów iekspertów w dziedzinie wzornictwa, którzy przyznali nagrodę"red dot" dla nowej Fiesty.

 

"Najlepiej spożyć przed..."

Zazwyczaj informacje o dacie przydatności produktu do spożycia znaleźćmożna na jogurtach i paczkowanej wędlinie. Istnieje jednak szereg części wsamochodzie, które także mają określony czas ważności.

 

Red dot award dla MAN Lion’s City Hybrid

Autobus MAN Lion’s City Hybrid zdobył nagrodę „red dot award:product design 2011“ promująca wysoką jakość wzornictwa. Innowacyjnyautobus miejski, w którym oszczędność zużycia paliwa i redukcjaemisji dwutlenku węgla do atmosfery sięgają niemal 30 procent, jest nie tylkodoskonałym osiągnięciem technologicznym, lecz, zdaniem międzynarodowegojury, także stylistycznym arcydziełem.

 

Wątek na forum: Wiarygodność forum dot. Vengi

Forum o Vendze prowadzą ludzie z Kii, dbają oni o odpowiedni ton wypowiedzi na forum m.in. wycinając uwagi krytyczne dot. Vengi a jest ich sporo. Prowadzą oni również forum Sportage oraz Ceeda... ~Ciekawski

 

Red Dot dla Porsche 911

Porsche 911 Carrera zostało wyróżnione prestiżową nagrodą „reddot award: product design 2012”. Auto zdobyło uznanie 30-osobowegomiędzynarodowego jury i pokonało 4.500 konkurentów.

 

Ta Skoda się podoba

Skoda Rapid otrzymała prestiżowe wyróżnienie Red Dot za wzornictwo. Tojuż szósty model w historii czeskiej marki, który doczekał siętakiej nagrody.

 

Adam się podoba

Opel Adam, najmniejsze, a zarazem najmłodsze dziecko pochodzące z Russelsheim,już zbiera pierwsze laury. Okazało się, że modne kształty tego maluchaprzypadły do gustu jurorom przyznającym wyróżnienie red dot.

 

Skoda Superb Combi z nagrodą za design

Topowe kombi w gamie czeskiego producenta zostało docenione w prestiżowymkonkursie "Red Dot". To dziewiąta nagroda dla Skody w tymplebiscycie. Zobacz, jaki samochód jako pierwszy otrzymał nagrodę"Red Dot".

 

Red Dot Award dla Skody Kodiaq i Octavia

Dwa modele Skody wygrały jeden z najbardziej znanych i prestiżowychkonkursów projektowych na świecie. To już dziesiąta i jedenastanagroda „Red Dot Awards” dla czeskiego producenta od 2006 roku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018