Wyszukiwałeś:

lpg

. Znaleziono 723 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: lpg

Spróbuj też wyszukać: instalacja gazowa gaz lpg passat 1997 1 6

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (11 - 20 z 723 wszystkich):

Uwaga na LPG!

Wprawdzie poprawiła się jakość sprzedawanych na naszych stacjach benzyny ioleju napędowego, to jednak nie najlepiej wypadła przeprowadzona po razpierwszy kontrola gazu LPG - czytamy w komunikacie Urzędu Ochrony Konkurencji iKonsumentów po przeprowadzonej przez Inspekcję Handlową kontrolijakości paliw w ubiegłym roku.

 

Więcej Dacii z LPG

Po wprowadzeniu na rynek samochodów dostawczych z fabryczną instalacjągazową, Dacia rozpoczyna sprzedaż także aut osobowych z instalacją LPG.Ofertą objęte będą modele Logan, Logan MCV oraz Sandero.

 

Dacia Duster z fabryczną instalacją LPG

Dacia na polski rynek wprowadza nową wersję Duster. Auto charakteryzuje siętym, że jest wyposażone w fabryczną instalację gazową LPG. Samochód dostępny jest w dwóch wersjach Ambience oraz Laureate.

 

Jest już Insignia LPG

Ta wiadomość powinna zainteresować wszystkich miłośników Opli,którzy jednak liczą się z każdą złotówką wydaną na paliwo.W polskich salonach pojawił się flagowy Opel - Insignia wyposażony wfabryczną instalację LPG.

 

Oto najlepsi w branży LPG

Znamy już rozstrzygnięcia pierwszej edycji ogólnopolskiego konkursu"Napęd Nowej Ery", w której nagradzane są najlepszysamochód zasilany LPG, instalacja, innowacja i niezrzeszona stacjaoferująca autogaz.

 

Opel Adam na LPG

W ofercie Opla niebawem pojawi się model Adam, który będzie dostosowanyfabrycznie do zasilania gazem LPG. Ta wersja małego Opla będzie w staniepokonać bez zatrzymywania dystans ok. 1200 kilometrów.

 

Sami zatankujemy LPG

Już wkrótce możliwe będzie samodzielne tankowanie LPG na polskichstacjach. Eksperci nie mają jednak wątpliwości - nawet jeśli spowoduje tojakieś obniżki cen autogazu, to najwyżej minimalne.

 

Citroen C-Elysée i instalacją LPG za 1 zł

Wystartował kwiecień, a wraz z nim w gamie Citroena pojawia się promocyjnaoferta C-Elysée, którego w instalację LPG można wyposażyć zasymboliczną złotówkę.

 

Masz LPG? Spodziewaj się takich problemów

Z powodu wysokich cen paliwa, które raczej w najbliższym czasie raczejnie spadną, nadal bardzo popularnym sposobem na oszczędzanie jest montażinstalacji LPG w samochodzie. Niestety ma to swoje ciemne strony. Warto poznaćproblemy, jakie mogą się pojawić w takim samochodzie.

 

Silniki TSI w Skodzie również z LPG

Do tej pory w ofercie Skody próżno było szukać modeli z benzynowymijednostkami TSI, do których można było zamówić fabrycznąinstalację LPG. Teraz się to zmieni - pierwszym modelem z taką możliwościąbędzie Rapid z 1,2-litrowym motorem TSI.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018