Wyszukiwałeś:

przetarg

. Znaleziono 1333 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: przetarg

Spróbuj też wyszukać: mota engil

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (11 - 20 z 1333 wszystkich):

Wątek na forum: Warszawa: przetarg na Poleczki

Hanka bardzo dobrze sobie radzi z przetargami w Warszawie. Na most Polnocny i Krasinskiego przetarg poszedl szybko i sprawnie i bez odwolan. Poprzednia wladza nie mogla tych przetragow zakonczyc przez 5 lat. ~astrolog

 

Unieważniony przetarg na obwodnicę

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad unieważniła przetarg,podczas którego miał zostać wyłoniony wykonawca południowej obwodnicyStargardu Szczecińskiego. Kolejny przetarg powinien odbyć się w styczniuprzyszłego roku.

 

Ruszył przetarg na wschodnią obwodnicę Wrocławia

W ubiegłym tygodniu ogłoszony został przetarg na budowę pierwszego odcinkatzw. łącznika aglomeracyjnego A4-S8 we Wrocławiu, czyli drogiBielany-Łany-Długołęka, która będzie stanowić wschodnią obwodnicęmiasta. Jest szansa na to, że trasa powstanie przed 2013 rokiem.

 

Wyścig z czasem na A1 Świerklany - Gorzyczki

1 kwietnia 2010 roku GDDKiA ogłosiła przetarg na kontynuację budowyautostrady płatnej A1 odcinek od węzła Świerklany (bez węzła) do granicyPaństwa z Republiką Czeską w Gorzyczkach. Autostrada będzie gotowa przedTurniejem Finałowym Mistrzostw Europy w piłce nożnej UEFA EURO 2012 –zapewnia GDDKiA. Nowy wykonawca będzie musiał dokończyć budowę ponad 18 kmodcinka autostrady w ciągu 18 miesięcy.

 

Wojskowe sprzęty na sprzedaż

Agencja Mienia Wojskowego po raz kolejny ogłasza przetarg na sprzęt.

 

Wątek na forum: Przetarg na dokończenie budowy A1 do granicy

Powtórzę to, co nieraz mówiłem. W tej największej drogowej aferze III RP nieudacznicy z GDDKiA usiłują zrobić z nas kompletnych idiotów. Urzędasy z GDDKiA z Witeckim na czele niedawno twierdzili, że most podobno był wykonany w 95%, a oprócz mostu reszta drogi miała być gotowa. Wykonawcę na dokońc...

 

UM Olsztyn ogłosił przetarg na dojazdy do obwodnicy

Urząd Miasta w Olsztynie ogłosił przetargi na wykonanie dokumentacjiprojektowej dwóch ulic, które będą stanowiły dojazd dowęzłów obwodnicy Olsztyna. Chodzi o ulicę Towarową i ul.Pstrowskiego.

 

Ruszył przetarg na MOPy na S17

Lubelski oddział GDDKiA ogłosił przetarg na dzierżawę dwóch miejscobsługi podróżnych na drodze ekspresowej S17 na odcinku od węzłaŚwidnik do węzła Piaski Zachód.

 

Ruszył przetarg na S19 na Lubelszczyźnie

Lubelski oddział GDDKiA ogłosił postępowanie przetargowe na zaprojektowaniei wybudowanie drogi ekspresowej S19 od Lublina do Kraśnika.

 

S10 Bydgoszcz ? Toruń: ponowny przetarg

Wcześniejszy przetarg na realizację ten inwestycji został unieważniony zpowodu braku pieniędzy. Kilka dni temu ogłoszono przetarg na StudiumTechniczno-Ekonomiczno-Środowiskowe (STEŚ) dla S10 Bydgoszcz – Toruń.Otwiera to ponownie drogę do realizacji inwestycji.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018