Wyszukiwałeś:

r X

design X

. Znaleziono 800 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: r design

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (11 - 20 z 800 wszystkich):

Indywidualne Volvo

Właściciele samochodów marki Volvo nie będą musieli już narzekać na to,r>że ich szwedzka maszyna nie wyróżnia się z tłumu. Producent wprowadzar>właśnie pakiet R-design, dzięki któremu modele C30, S40 oraz V50 nabiorąr>nieco sportowej charyzmy.

 

Volvo - ekologicznie i na sportowo

Volvo postanowiło pokazać, iż samochód przyjazny środowisku wcale nier>musi być nudny. Do ekologicznych wersji DRIVe modeli C30, S40 i V50 wprowadzonyr>właśnie został sportowy pakiet R-Design.

 

Wątek na forum: Volvo S60 R-Design

Trochę trzeba dołożyć do tej wersji R-design, ale co tu dużo mówić , estetyka i wrażenia z jazdy niezastąpione. Przedstawiciel Volvo na forum kosmoss

 

Kia zbiera nagrody za design

Kia Motors laureatem czterech nagród za design w Automotive Brandr>Contest.

 

Volkswagen Tiguan R-Line

Producent z Wolfsburga do rodziny R-Line dodał model Tiguan. Volkswagen R BmbHr>oferuje zmiany zarówno z zewnątrz jak i we wnętrz. Pakiet R-Line r>został zaprojektowany dla wersji "Sport & Style".

 

Wątek na forum: Bardziej luksusowe Volvo

R design widziałem w S60 live , robi wrażenie, no i generalnie super się nową 60-tką śmiga. kosmoss

 

Wątek na forum: XC90

Volvo wprowadziło w połowie czerwca specjalną ofertę dla modelu XC90 (silniki D3 FWD i D5): - oferta zakupu samochodów XC90 wersji Summum w cenie wersji Kinetic, co stanowi korzyść dla klienta o wartości 36.900 PLN (z VAT). - oferty zakupu wersji R-Design oraz Executive w cenie niższej o 36.90...

 

Volo V40 Cross Country: trzeci w gamie modelowej

Szwedzki producent nie próżnuje i szykuje poważną ofensywę wr>segmencie kompaktów. Najpierw debiut V40, potem zapowiedź wersjir>R-Design, teraz przyszła pora na wersję offroadową.

 

Saab 9-3 autorstwa Gray Design

Marka Saab po upadku ma odrodzić się w rękach konsorcjum National Electricr>Vehicle Sweden. Firma zapowiedziała, że chce stworzyć model 9-3 w wersjir>elektrycznej. Nie przedstawiła jednak jak miałby wyglądać tenr>samochód. Mogą wzorować się na najnowszym projekcie szwedzkiego biurar>projektowego - Gray Design.

 

Ciężarówka Volvo wyróżniona za design

Nowa seria Volvo FH zadziwiła zespół ekspertów od projektowaniar>i, pokonując tysiące produktów z całego świata, zdobyła nagrodę Redr>Dot Product Design – uznawany na całym świecie dowód wybitnegor>osiągnięcia w projektowaniu i jeden z najbardziej pożądanychr>międzynarodowych znaków jakości w dziedzinie wzornictwa.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "r design".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018