Wyszukiwałeś:

samochody X

elektryczne X

. Znaleziono 568 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: samochody elektryczne

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (11 - 20 z 568 wszystkich):

Trzy elektryczne Renault

Francuski producent samochodów marki Renault przygotowuje na tegorocznetargi we Frankfurcie kilka znaczących nowości. Szykują się trzy elektrycznepremiery, z czego jedna z nich pojawi się na drogach w przeciągu trzech lat.

 

Elektryczny SLS

Sportowe samochody napędzane za pomocą silnika elektrycznego to na pewnoprzyszłość motoryzacji. Potwierdza to Mercedes prezentując w pełnielektryczny model SLS AMG E-Cell Prototype.

 

Elektryczne Kangoo

W Genewie Renault zaprezentuje swoje MPV z napędem elektrycznym.

 

Zobacz, ile Europejczycy oszczędzają na ekologicznych modelach

Pojazdy hybrydowe oraz elektryczne mają w niedalekiej przyszłości zdominowaćrynek nowych samochodów. Tak byłoby najlepiej, patrząc przez pryzmatochrony środowiska. Jak na razie jednak segment tego typu aut rozwija siępowoli, dlatego niezbędne stały się różnego rodzaju zachętyoferowane przez państwa dla nabywców takich pojazdów.

 

Kia też ma elektryczne auto

Moda na elektryczne auta dotarła także i do Korei. Kia zaprezentowaławłaśnie pierwszy taki model, którego pierwsze egzemplarze wyjadą nadrogi już w zbliżającym się 2012 roku.

 

Polacy kupili kilkaset takich aut, Francuzi 14 tysięcy

Samochody z napędem elektrycznym lub hybrydowym wciąż mają problemy zezdobyciem polskiego rynku, podczas gdy na Zachodzie ich sprzedaż rośnie.Problemem dla kupujących jest zbyt wysoka cena takich aut. Bez inicjatyw zestrony państwa sytuacja ta w najbliższej przyszłości się nie zmieni.

 

Francja chce zastąpić diesle "elektrykami"

Francuskiemu rządowi bardzo zależy, aby użytkownicy aut zasilanych olejemnapędowym przesiedli się na samochody elektryczne. W grę wchodzą poważnedotacje.

 

Elektryczne auta także mogą szkodzić środowisku

W dobie rosnącej popularności samochodów z silnikami elektrycznymi i hybrydowych należy zastanowić się, jak te auta przyszłości wpływają na środowisko. Efekt analiz może być diametralnie różny od logicznego rozumowania.

 

Elektryczna marka Volkswagena w Chinach

Koncern z Wolfsburga przestawia priorytet w rozwoju na rzecz silnikówelektrycznych. Jednym z efektów tej decyzji są prace nad nową markąprodukującą samochody elektryczne z przeznaczeniem na rynek chiński.

 

Porsche, Lamborghini i Bentleye będą elektryczne

Szef Volkswagen AG zapowiedział, że już w niedalekiej przyszłości każdysamochód produkowany przez niemiecki koncern będzie występował takżew elektrycznej wersji.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "samochody elektryczne".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018