Wyszukiwałeś:

ssangyong

. Znaleziono 426 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ssangyong

Spróbuj też wyszukać: SsangYong Actyon Sports ssangyong musso ssangyong błotnik

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (11 - 20 z 426 wszystkich):

Ssangyong w internecie

Wraz z rozpoczęciem sprzedaży samochodów marki Ssangyong, firma Almeco,ich wyłączny importer w Polsce, uruchomiła stronę internetową:www.ssangyong.pl.

 

Ssangyong Rexton: Prawie jak terenowy

Ssangyong Rexton jest obecnie chyba najważniejszym modelem w gamiepołudniowokoreańskiej marki. Moda na SUV-y wciąż trwa, więc jest szansa,iż coraz więcej Rextonów będziemy spotykać na drogach.

 

SsangYong Centrum

W dniu wczorajszym (22.06.) odbyło się otwarcie pokazowego salonu i serwisupod nazwą Ssangyong Centrum w Warszawie.

 

Ssangyong Rexton II: Kolejny krok naprzód

Koreański Ssangyong mozolnie stara się podbić serca Europejczyków,wprowadzając co jakiś czas kolejne model, bądź zmieniając już istniejące.Przy czym jednak, co ważne, zmiany te nie są jakieś rewolucyjne, o czymmożna się przekonać na przykładzie drugiej generacji Rextona.

 

Ssangyong z odznaką im. Kazimierza Wielkiego

Ssangyong Poland, wyłączny importer marki SsangYong, został laureatemprestiżowej Odznaki Honorowej im. Kazimierza Wielkiego za wprowadzenie na ryneksamochodu użytkowo-dostawczego - Actyon Sports.

 

Ssangyong się restrukturyzuje

Po ostatnich informacjach dochodzących z Korei wydawało się, iż marceSsangyong grozi nawet i likwidacja. Pozytywne rozpatrzenie przez sąd koreańskiprośby o ustanowienie zarządu komisarycznego oddala jednak tę groźbę.

 

Tym modelem powraca Ssangyong

O końcu finansowych kłopotów oraz o powrocie na europejski, w tym ipolski, rynek marki Ssangyong już informowaliśmy. Teraz przedstawiamy model,którym ta koreańska marka będzie chciała na początku zyskać nowychklientów. W Polsce nowe Korando kosztuje od 86.800 zł.

 

Ssangyong Korando: Reinkarnacja

Jeszcze kilka lat temu z dużymi ambicjami, ale słabymi produktami markaSsangyong próbowała zawojować Europe. Auta reklamowane były zakcentowaniem na niemiecką (sprzed dwóch dekad) technologię iatrakcyjne ceny. Atrakcyjny nie był na pewno ich wygląd. Po chwilinieobecności wskrzeszono koreańską marką za pomocą sił indyjskich. Jakijest efekt reanimacji?

 

SsangYong - świetne wyniki sprzedaży

Koreańska marka SsangYong może pochwalić się sukcesem, na któryczekała od 9 lat. Firma zamknęła pierwsze półrocze z zyskiem. Dotego sprzedaż jest największa od 13 lat.

 

Wątek na forum: Ssangyong Actyon: Nietypowa terenówka

Ssangyong produkuje wg mnie chyba najbrzydsze auta świata. Jednak pod pewnym względem ich podziwiam, gdyż wydaje się, że znaleźli niszę na bardzo konkurencyjnym rynku motoryzacyjnym. Część ludzi ma tak nietypowy gust, że taki Ssangyong im się spodoba, choćby dlatego, że się wyróżnia, a o gustach ...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018