Wyszukiwałeś:

ssangyong

. Znaleziono 174 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ssangyong

Spróbuj też wyszukać: SsangYong Actyon Sports ssangyong musso ssangyong błotnik

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (11 - 20 z 174 wszystkich):

Współpraca PIM i Ssangyong Poland

W ostatnich dniach Polska Izba Motoryzacji podjęła współpracę zSsangyong Poland Sp. z o.o., generalnym importerem samochodów Ssangyong wPolsce w zakresie wsparcia dealerów samochodowych w procesie prowadzeniasalonów wielomarkowych.

 

SsangYong Centrum

W dniu wczorajszym (22.06.) odbyło się otwarcie pokazowego salonu i serwisupod nazwą Ssangyong Centrum w Warszawie.

 

Kolejny model Ssangyong z Rosji

Rosyjski Severstal-Avto będzie produkował model Ssangyong Kyron. To już drugipo modelu Rexton, samochód koreańskiej marki, który budowany będzie wrosyjskich zakładach. Rozpoczęcie produkcji nastąpi w marcu przyszłego roku.

 

Ssangyong dystrybuuje z Holandii

Południowokoreański SsangYong Motor Co. otworzy na wiosnę europejskie centrumdystrybucji samochodów w południowej Holandii. Dzięki nowej inwestycjima znacznie zmniejszyć się czas oczekiwania na nowo zakupione samochody.

 

Ssangyong Rexton II: Kolejny krok naprzód

Koreański Ssangyong mozolnie stara się podbić serca Europejczyków,wprowadzając co jakiś czas kolejne model, bądź zmieniając już istniejące.Przy czym jednak, co ważne, zmiany te nie są jakieś rewolucyjne, o czymmożna się przekonać na przykładzie drugiej generacji Rextona.

 

Ssangyong WZ dwa lata szybciej

Nie w 2011, a już w 2009 roku rozpocznie się najprawdopodobniej seryjnaprodukcja modelu Ssangyong WZ. To wszystko dzięki bardzo dobremu przyjęciuauta podczas wystawy we Frankfurcie.

 

Ssangyong Actyon: Nietypowa terenówka

Projektanci samochodów niczym kreatorzy mody wiedzą doskonale, żenowatorski, śmiały, niemal kontrowersyjny wygląd to dobry sposób nazwrócenie uwagi. Taką drogę obrał i Ssangyong ze swoim najnowszymmodelem Actyon. Pytanie jednak, czy to wystarczy, by odnieść sukces.

 

Ssangyong z hybrydą

Dla większości producentów targi genewskie były okazją do pokazaniagłównie swoich nowych modeli bądź aut koncepcyjnych, a tymczasemkoreański Ssangyong zaprezentował projekt własnego napędu hybrydowego.

 

Ssangyong z odznaką im. Kazimierza Wielkiego

Ssangyong Poland, wyłączny importer marki SsangYong, został laureatemprestiżowej Odznaki Honorowej im. Kazimierza Wielkiego za wprowadzenie na ryneksamochodu użytkowo-dostawczego - Actyon Sports.

 

Ssangyong się restrukturyzuje

Po ostatnich informacjach dochodzących z Korei wydawało się, iż marceSsangyong grozi nawet i likwidacja. Pozytywne rozpatrzenie przez sąd koreańskiprośby o ustanowienie zarządu komisarycznego oddala jednak tę groźbę.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017