Wyszukiwałeś:

20

. Znaleziono 2820 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 20

Spróbuj też wyszukać: wypadek drogowy dziś 20 tka

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2820 wszystkich):

20 luksusowych Arnage

Należąca do Volkswagena firma Bentley Motors, producent luksusowychsamochodów, w przyszłym roku wyprodukuje 20 egzemplarzy limuzyny Arnage,wytwarzanej ręcznie na indywidualne zamówienie.

 

20 lat z 'otwartym dachem'

Saab obchodzi w tym roku dwudziestolecie sprzedaży Kabrioletów i w związku ztą rocznicą wprowadza model Saab 9-3 Kabriolet '20 Years Edition'.

 

Wielkopolska: 20 mln zł na poprawę bezpieczeństwa

W ramach III edycji „Programu likwidacji miejsc niebezpiecznych nadrogach” Wielkopolska otrzyma dofinansowanie blisko 20 mln zł. Dziękitemu powstaną bezpieczne skrzyżowania i infrastruktura wpływająca naobniżenie liczby kolizji w kilku miejscowościach.

 

Przeglądy Mitsubishi co 20 tys. km

Okresy między przeglądami samochodów marki Mitsubishi od rokumodelowego 2008 zostały wydłużone z 15 tys. do 20 tys. km.

 

Będziemy płacić za A-1?

Firma Gdańsk Transport Company poinformowała, że od przyszłego tygodnia, wnocy z 19 na 20 lutego 2008 roku, rozpocznie pobieranie opłat. Jeśli MinisterInfrastruktury nie podejmie innej decyzji, to kierowcy będą musieli płacićza przejazd niedawno otwartym odcinkiem A-1.

 

DK 20 do remontu

Firma Skanska podpisała kontrakt na modernizację 10,4 km odcinka drogikrajowej nr 20 z Kłobuczyna do Egiertowa. Prace remontowe na tym odcinkupomorskiej drogi mają potrwać do drugiej połowy sierpnia bieżącego roku ibędą kosztować ponad 21 mln zł.

 

9 miliardów i 20 modeli

9 miliardów euro inwestycji oraz 20 nowych modeli do 2012 roku majązapewnić Oplowi znaczny wzrost sprzedaży na rynku europejskim.

 

64 punkty karne w 20 minut

W ciągu 20 minut 34-letni motocyklista "zarobił" 64 punkty karne.Pirat, poruszający się motocyklem, został zatrzymany przez policjantówz Lęborka na krajowej 6. Mężczyzna uciekał przed funkcjonariuszami 190 km/h.Kierujący najprawdopodobniej utraci prawo jazdy i zapłaci grzywnę.

 

Tymczasowo wróciły kontrole na granicy polsko-niemieckiej

W związku ze Szczytem NATO, który odbędzie się w Niemczech i Francji,władze Republiki Federalnej Niemiec wprowadziły czasową (od 20 marca do 5kwietnia br.) kontrolę graniczną na  wszystkich swoich granicachlądowych, powietrznych i morskich - więc także na granicy z Polską.

 

Remont DK 20 w Żukowie

Oprócz trwających obecnie robót na trasie z Żukowa do granicGdańska (DK 7 i 20), z poniedziałku na wtorek (13/14 lipca) dojdą prace nakrótkim odcinku między rondami w samym centrum Żukowa.  Kierowcompodróżującym na Kaszuby zaleca się wybór alternatywnej trasy.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017