Wyszukiwałeś:

207 X

cabrio X

coupe X

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 207 cabrio coupe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Peugeot 307 CC Hybrid

Na bazie modelu Peugeot 307 CC francuski koncern zaprezentuje w Genewieprototypową wersję hybrydową tego auta. Będzie to już kolejna hybryda,która obok silnika elektrycznego posiadać będzie równieżjednostkę wysokoprężną.

 

Ekologiczny kabriolet

Producent samochodów marki Peugeot przygotowuje właśnie specjalną wersjęmodelu coupe-cabrio o nazwie 207 Epure Concept. Jedną z szeregu innowacji,które w nim zastosowano, to zasilanie ogniwem paliwowym firmy Genepac.

 

Pół miliona Peugeotów CC

Ponad 500 tysięcy sprzedanych łącznie egzemplarzy modeli Peugeot 206 CC oraz307 CC miało niebagatelny wpływ na wzrost i rozwój segmentu aut o nadwoziutypu coupe-cabriolet.

 

207 CC już w Genewie

Peugeot 207 Coupe Cabriolet będzie kolejnym modelem francuskiej marki zesztywnym rozkładanym dachem. Jego premiera odbędzie się w przyszłym roku wGenewie, a w sprzedaży pojawi się chwilę potem.

 

207 CC na wiosnę

Na przełomie marca i kwietnia Peugeot szykuje kolejną nowość z segmentucoupe-cabrio. Będzie to model 207 wyposażony w twardy dach składający się w25 sekund.

 

Peugeot 207 SW: małe kombi

Po hatchbacku oraz wersji coupe-cabrio Peugeot poszerza teraz gamę modelu 207 okombi, czyli wersję SW. Na pierwszych europejskich rynkach Peugeot 207 SWzadebiutuje już w lipcu, w Polsce przyjdzie nam poczekać na to autoprzynajmniej do września.

 

Nowości 2008 roku

Zbliża się kolejny, 2008 już rok, a wraz z nim wiele nowego. Także i wmotoryzacji, gdzie w ciągu najbliższych 12 miesięcy na rynku pojawi sięwiele nowości. Poniżej prezentujemy, co nas czeka, a także kiedy możemyoczekiwać, że dana nowość trafi do sprzedaży.

 

Peugeot 308 CC w Paryżu

Po hatchbacku oraz ostatnio wersji SW (kombi) Peugeot wprowadzi już niebawem dosprzedaży swój kompaktowy model 308 w wersji z otwieranym, twardymdachem. Premiera światowa w październiku na wystawie w Paryżu.

 

Nowości 2009

Rozpoczął się 2009 rok, a wraz z nim jak zwykle pojawia się pytanie, jaki onbędzie? Kryzys gospodarczy, jaki dotknął branżę motoryzacyjną, budzi sporoobaw, jednak wszyscy mają nadzieję, że aż tak źle nie będzie. Być możelekiem na całe zło okażą się nowości, jakie pojawią się na rynku wciągu najbliższych dwunastu miesięcy. A zapowiada się dość ciekawie.

 

Diesel z cukru

Naukowcy zmodyfikowali genetycznie jedną z najbardziej znanych bakterii naświecie - E. coli - tak by przetrawiała proste cukry z odpadówroślinnych na wartościowe biopaliwo.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "207 cabrio coupe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017