Wyszukiwałeś:

21

. Znaleziono 2204 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 21

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2204 wszystkich):

Delphi stawia na Europę Środkowo - Wschodnią

Delphi Corporation, jeden z największych na świecie dostawców rozwiązańelektronicznych i technologii systemowych odnotowuje znaczący rozwój w EuropieŚrodkowo-Wschodniej. Spośród 21 jednostek organizacyjnych w tej częściEuropy aż 7 znajduje się w Polsce.

 

Mostowa inicjatywa polsko-niemiecka

Powstanie nowy most na przejściu granicznym Łęknica - Krauschwitz nad NysąŁużycką. Przeprawa połączy polską drogę krajową nr 12 z istniejącą postronie niemieckiej drogą S 127b.

 

Oferty na A1 już złożone

9 konsorcjów złożyło wstępne oferty udziału w przetargu na budowę ieksploatację autostrady A1 na odcinku Stryków - Pyrzowice - informuje GDDKiA.Piątek, 18 listopada był ostatnim dniem składnia ofert na budowę tego ponad180 km odcinka.

 

Gdańsk: Gotowy kolejny odcinek Trasy W-Z

Urząd Miejski w Gdańsku poinformował o zakończeniu prac związanych zmodernizacją 2,4 km odcinka ulicy Armii Krajowej. Nowy fragment, któryzostanie oddany do użytku w dniu dzisiejszym (21 grudnia 2007 r.), stanowiczęść budowanej Trasy W-Z.

 

Kimball buduje fabrykę koło Poznania

Amerykańska firma Kimball Electronics produkująca systemy elektroniczne dlaprzemysłu motoryzacyjnego zainwestuje w naszym kraju 21 mln euro. Polskioddział koncernu rozpoczął już budowę nowej fabryki w Sadach pod Poznaniem.

 

GP Hiszpanii: Kubica z trzecim czasem, 1. trening dla Buttona

Robert Kubica uzyskał 3. czas pierwszego treningu przed niedzielnym Grand PrixHiszpanii - 1.22,221. Najlepszy czas wykręcił lider klasyfikacjikierowców Brytyjczyk Jenson Button z Brawn GP - 1.21,799.

 

DAF LF - „Ewolucja nigdy się nie kończy”

DAF wprowadza na rynek modele Edition 2009 popularnej ciężarówki LF.Akcja odbędzie się pod hasłem „Ewolucja nigdy się nie kończy”.Nowy LF to unowocześnione wnętrze zapewniające większą wygodę kierowcy,oraz seria nowych opcji i optymalizacja układu napędowego zapewniającewyższą efektywność popularnej ciężarówki.

 

50 urodziny MINI w Krakowie

Mini Kabriolet, Mini w ogrodzie, Mini „w kapslach”, Mini w pałacuBuckingham, Mini w wersji rajdowej – to tylko niektóre z 11najwspanialszych okazów Mini Morrisów, w różnycharanżacjach, które będzie można podziwiać w dniach 21-31października w Galerii Krakowskiej.

 

Iveco dla słowackiej straży

Iveco wygrało, w dwóch etapach przetargu, umowę na dostawę 110pojazdów strażackich na bazie Trakker AT260T45V 6x6 chassis dla strażypożarnej oraz dla jednostek ratunkowych (HaZZ) w Republice Słowackiej

 

Nowy wiadukt w Ustce

Po niespełna trzech miesiącach budowy we wtorek 24 listopada br. oddano doruchu nowy wiadukt w Ustce w ciągu drogi krajowej nr 21 (ul ObrońcówWesterplatte). Przypomnijmy, ustecki wiadukt, będący w ciągu drogi krajowejnr 21 osunął się w styczniu br., a został rozebrany w lutym br. Realizacjainwestycji wyniosła ponad 3,7 mln zł.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017