Wyszukiwałeś:

211

. Znaleziono 108 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 211

Spróbuj też wyszukać: 211 rover W211 r 22-24 sprinter 211

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 108 wszystkich):

Nowy diesel w Peugeot 607

Flagowa limuzyna Peugeota od dawna wyposażana była w silniki, któreimponowały swoimi parametrami. Od paryskiego salonu motoryzacyjnego ich gamazostała powiększona o nową wysokoprężną jednostką 2.7 V6.

 

VW na czele, Polska wciąż słabo

Volkswagen wciąż jest zdecydowanie najbardziej popularną marką samochodowąw Europie. Spośród marek, których sprzedaż w marcu przekroczyła 100 tys.sztuk, VW zwiększył też najbardziej wolumen sprzedaż.

 

Nowe, mocniejsze Toledo

Zestawienie nowego modelu Seat Toledo powiększyło się nieznacznie za sprawąwprowadzenia do gamy nowego silnika. Nowa jednostka napędowa dostarczającamocy 170 koni mechanicznych, będzie na dniach dostępna w salonachsamochodowych iberyjskiej marki.

 

Mercedes walczy ze stereotypem

Mercedes-Benz kontynuuje ofensywę silników Diesla. Po dobrym przyjęciu nowejgeneracji klasy E wyposażonej w silnik wysokoprężny w Stanach Zjednoczonychproducent podjął decyzję o wprowadzeniu identycznego modelu na rynekjapoński.

 

Zmiany w zamówieniach publicznych

Rezygnację z przetargów, w przypadku gdy wartość zamówienia nie przekroczy14 tys. euro, zakłada przyjęta przez rząd nowelizacja ustawy Prawo zamówieńpublicznych. Dotychczas przetarg musiał być ogłoszony, jeśli wartośćzamówienia przekroczyła 6 tys. euro.

 

Pilkington Polska - Perła Gospodarki

Pilkington Polska została wyróżniona w tegorocznej edycji konkursu PerłyPolskiej Gospodarki. W konkursie wyróżnia się najlepsze, największe inajbardziej dynamiczne przedsiębiorstwa, będące motorami gospodarki naszegokraju. Oceniano między innymi tempo wzrostu przychodów, rentownośćsprzedaży oraz wydajność pracy.

 

Prius znowu najekonomiczniejszy

Już po raz drugi w przeciągu miesiąca Toyota Prius okazała się najbardziejoszczędnym modelem, zwyciężając w tzw. "rajdzie o kropelce". Tymrazem w rajdzie zorganizowanym przez PZM Prius uzyskał średnie spalanie napoziomie 2,89 l/100 km.

 

Czekamy na wykonawcę A1 do granicy

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad stoi przed wyboremwykonawcy w przetargu na budowę autostrady A-1 odcinek węzeł"Świerklany" (bez węzła) do granicy z Republiką Czeską wGorzyczkach.

 

211 koni w MINI

Już w przyszłym tygodniu na wystawie w Genewie światową premierę będąmieć MINI Cooper oraz MINI Clubman w najmocniejszej, 211-konnej wersji, JohnCooper Works. W sprzedaży już od sierpnia.

 

Wybudują drogi w zamian za tarczę

W regionie słupskim mają zostać zrealizowane trzy ważne inwestycje drogowe:budowa drogi ekspresowej S6, przebudowa drogi wojewódzkiej nr 211 orazzmiana drogi wojewódzkiej nr 210 w drogę krajową. Będzie to formawsparcia w zamian za ulokowanie w Redzikowie tarczy antyrakietowej.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017