Wyszukiwałeś:

212

. Znaleziono 42 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 212

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 42 wszystkich):

Nowe A4 w Paryżu

Na paryskim salonie samochodowym najważniejszym modelem na stoisku koncernuAudi będzie najnowsza generacja Audi A4.

 

Rekordowa Mazda RX-8

Organizacja FIA zatwierdziła pobicie przez Mazdę RX-8 aż 40 rekordówustanowionych podczas ubiegłorocznych prób prędkości na niemieckim torze wPapenburg.

 

Clio Samochodem Roku!

Poznaliśmy już zwycięzcę jednej z najbardziej prestiżowych nagród wbranży motoryzacyjnej na Starym Kontynencie. Nie Alfa Romeo 159, nie VW Passat,nie "Trojaczki" z Kolina. Tytuł "Car of the Year 2006"zdobyło Renault Clio III.

 

Antara GTC "Samochodem Koncepcyjnym Roku"

Model koncepcyjny Opla - zaprezentowana na targach we Frankfurcie Antara GTC(Gran Turismo Crossover) - zdobył w tym roku prestiżowy tytuł "SamochoduKoncepcyjnego Roku", nadawany przez czasopismo "Autocar".

 

100 mln na pomorskie drogi

W 2005 roku kosztem blisko 100 mln złotych rozpoczęła się realizacja dwóchnajwiększych inwestycji w historii samorządu województwa pomorskiego. Obaprojekty obejmujące modernizację i przebudowę około 18 km dróg wojewódzkich i powiatowych uzyskały dofinansowanie ze środków europejskich.

 

Budżet na pomorskie drogi

Plan wydatków drogowych na drogach krajowych w województwie pomorskim w 2006roku zakłada, że wyniosą one około 355 mln złotych. Inwestycjezapowiedział terenowy oddział GDDKiA oraz ZDW w Gdańsku.

 

Fiat: 7 milionów z Tychów

Już 7 000 000 samochodów opuściło mury fabryki Fiata w Tychach.Wczoraj (14.03.) z taśm produkcyjnych zjechał jubileuszowy model włoskiejmarki.

 

Strategia drogowa dla pomorskiego

Samorządowcy z województwa pomorskiego rozmawiali z pomorskimiparlamentarzystami na temat stanu infrastruktury drogowej. W związku zkoniecznością rozwiązania problemów komunikacyjnych, powstałastrategia rozwoju sieci drogowej na nadchodzące lata.

 

Żyrardów będzie miał obwodnicę

Podpisano umowę na budowę ponad 15-kilometrowej obwodnicy Żyrardowa w ciągudrogi krajowej nr 50. Obwodnica Żyrardowa o długości ponad 15 km będzieprzebiegać po nowym śladzie przez tereny gminy Wiskitki i Radziejowice popołudniowo-zachodniej stronie Żyrardowa. Jej budowa powinna ruszyćnajpóźniej za miesiąc i wyniesie 212 mln zł.

 

Sprzedam: Volkswagen LT 35 2.5TDI MAX +VAT 2005

Ogłoszenie sprzedaży auta używanego:
furgon biały diesel 2.5 95 219000 45200PLN

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017