Wyszukiwałeś:

218

. Znaleziono 75 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 218

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 75 wszystkich):

Crossfire Roadster już latem

W niespełna rok po wprowadzeniu przez Chrysler Group samochodu Crossfire coupe,na rynki światowe wchodzi kabriolet Crossfire Roadster.

 

6 cylindrów w 1-ce

Podczas marcowych targów w Genewie zadebiutuje nowa wersja BMW 1 z nietypowym,jak na auto kompaktowe, silnikiem. Poza małymi wyjątkami, w tej klasie niebyło jeszcze takiego połączenia.

 

Nowe BMW seria 3 Touring jesienią

Nowe BMW serii 3 Touring święcić będzie swój debiut na targachmotoryzacyjnych we Frankfurcie we wrześniu 2005 roku.

 

Najmocniejsze Z4

Na salonie motoryzacyjnym Auto Show w Detroit w styczniu 2006 r. światowąpremierę będzie miał BMW Z4 M Roadster.

 

Budżet na pomorskie drogi

Plan wydatków drogowych na drogach krajowych w województwie pomorskim w 2006roku zakłada, że wyniosą one około 355 mln złotych. Inwestycjezapowiedział terenowy oddział GDDKiA oraz ZDW w Gdańsku.

 

UOKiK: Paliwo coraz gorszej jakości

Ponad 6 proc. stacji benzynowych w Polsce sprzedaje paliwo niewłaściwejjakości - wynika z kontroli przeprowadzonych w 2005 roku przez podległąPrezesowi UOKiK Inspekcję Handlową.

 

Mały, ale prężny MINI

Podczas targów motoryzacyjnych AMI w Lipsku odbędzie się niemiecka premierakultowego modelu MINI Cooper S, wzbogaconego pakietem sportowym "John CooperWorks GP Kit".

 

Lincoln dla młodych, niekoniecznie bogatych

Wskaźniki sprzedaży najnowszego modelu Lincoln Zephyr pokazują, że luksusowamarka przeżywa odrodzenie, a jego grupa docelowa zmienia się ze starszychużytkowników powracających do marki na mniej konserwatywnych imłodych.

 

Jeep z klasą i potencjałem

Nowy Jeep Commander jest pierwszym pojazdem tej marki z trzema rzędamisiedzeń, na których spokojnie zmieści się siedem osób. Samochód tenstanowi bardzo ważny krok w dążeniach marki do bycia numerem 1 w swoimsegmencie.

 

Lifting BMW X3

We wrześniu trafi do sprzedaży odmłodzona wersja BMW X3. Optycznie autopozostanie praktycznie niezmienione. Więcej nowości pojawi się za to podkaroserią auta, głównie jeżeli chodzi o silniki.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017