Wyszukiwałeś:

235

. Znaleziono 101 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 235

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 101 wszystkich):

Nowe Audi S4 Cabriolet

Rozpoczynające się jutro targi samochodowe w Genewie (od wczoraj udostępnionedla przedstawicieli mediów) są miejscem premiery sportowego kabrioletuAudi S4.

 

Nowe A4 w Paryżu

Na paryskim salonie samochodowym najważniejszym modelem na stoisku koncernuAudi będzie najnowsza generacja Audi A4.

 

Transporterem na przełaj

Naturalne skojarzenie, że samochód z napędem na 4 koła potrafiwięcej, jest słuszne. Jeśli jednak chcemy bądź musimy poruszać się z dalaod utwardzonej drogi, tam gdzie warunki bywają niezwykle wymagające, samnapęd 4x4 może okazać się niewystarczający.

 

Captiva: SUV Chevroleta na Europę

Kompaktowy SUV marki Chevrolet, którego studyjna jeszcze wersja znana jest jakoS3X, zadebiutuje na europejskim rynku podczas przyszłorocznych targówmotoryzacyjnych w Genewie.

 

Chrysler z SUV-em

Modelem Chrysler Aspen amerykański producent wchodzi w segment dużych SUV-ówklasy premium. Auto to zaprezentowane zostało podczas targów NAIAS Detroit2006.

 

Klimat F1 w Renault Megane

Renault co i rusz szuka kolejnych sposobów na uczczenie swojego sukcesu wwyścigach Formuły 1. Teraz Francuzi wypuszczają na rynek limitowaną serięRenault Megane sygnowaną emblematem F1.

 

BMW seria 5 po kuracji

Bawarski koncern BMW odświeżył linię modeli Serii 5. Pod względemstylistycznym auto zostało praktycznie niezmienione, natomiast kilka istotnychmodyfikacji zostało przeprowadzonych w samych jednostkach napędowych, któresą mocniejsze, a mimo to mają być bardziej ekonomiczne.

 

C-klasa kombi z powerem

Dzień po opublikowaniu przez Audi zdjęć i pierwszych faktów o modelu RS 6Avant, Mercedes ujawnił nieco szczegółów o C63 AMG kombi. Premiera odbędziesię już w przyszłym tygodniu na salonie samochodowym we Frankfurcie.

 

Strategia drogowa dla pomorskiego

Samorządowcy z województwa pomorskiego rozmawiali z pomorskimiparlamentarzystami na temat stanu infrastruktury drogowej. W związku zkoniecznością rozwiązania problemów komunikacyjnych, powstałastrategia rozwoju sieci drogowej na nadchodzące lata.

 

Samouszczelniające opony

ContiSportContact 3 z technologią ContiSeal to samouszczelniająca się opona,która ma możliwość natychmiastowego zasklepienia wszelkich przebić ośrednicy do 5 mm, eliminując tym samym ok. 85% uszkodzeń eksploatacyjnychopon. Ta opona będzie montowana w nowym VW Passacie CC R-Line.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017