Wyszukiwałeś:

239

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 239

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

Miliardowe plany w mazowieckim

Warszawski oddział GDDKiA w 2006 roku na budowę, rozbudowę oraz utrzymanieinfrastruktury drogowej zamierza wydać łącznie ponad 1.718 mln zł. Dlaporównania w 2005 roku inwestycje zamknęły się kwotą 654,2 mln zł.

 

Buick w Chinach

Spółka Shanghai General Motors wprowadziła do swojej gamy modelowej nachińskim rynku model Buick LaCrosse, którego ceny zaczynać się będąod równowartości 29.800 dolarów.

 

A1 Sośnica - Bełk otwarcie ofert

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o otwarciu ofert wprzetargu ograniczonym, którego przedmiotem jest budowa autostrady A-1 naodcinku Sośnica - Bełk.

 

Trzydrzwiowa "jedynka"

BMW seria 1 jest kolejnym lekko zmodyfikowanym modelem bawarskiej marki.Nowością będzie jednoczesne wprowadzenie do oferty niespotykanej dotądwersji trzydrzwiowej tego auta.

 

Za dwa lata A1 Sośnica – Bełk

Dwa lata potrwa budowa autostrady A1 na odcinku Sośnica-Bełk. Prace owartości 213,5 mln Euro wykona firma J&P – Avax S.A., którazłożyła najniższą ofertę.

 

Centra na plusie

Poznański producent akumulatorów – Centra S.A., wchodząca w składamerykańskiego koncernu Exide Technologies, zakończyła ostatni rok budżetowy(od 1 kwietnia 2006 do 31 marca 2007), zyskiem w wysokości ponad 7,25 mln zł.W kolejnym roku spółka przewiduje inwestycje w wysokości 5,2 mln zł orazdalszy wzrost przychodów.

 

Lamborghini rusza na wschód

Włoski producent sportowych samochodów zamierza ruszyć na podbój rynkówwschodnioeuropejskich oraz azjatyckich. Niewykluczone, że jednocześnie gamamodelowa marki powiększy się o trzecią rodzinę aut.

 

Nowa Fabia kombi - kolejne szczegóły

Skoda stopniowo zdradza szczegóły dotyczące nowej Fabii w wersji kombi.Oficjalna premiera już za niecały miesiąc, na wystawie samochodowej weFrankfurcie.

 

Najmniej trują...

Niemiecki automobilklub VCD (Verkehrsclub Deutschland) opublikował już po razdwudziesty ranking najbardziej ekologicznych modeli, jakie są dostępne wsprzedaży na niemieckim rynku. Po raz czwarty w historii triumfowała ToyotaPrius.

 

Wzrost, choć tak naprawdę to spadek

Choć statystyki sprzedaży samochodów nowych na polskim rynku i wsierpniu, i od początku roku wskazują na nieznaczny wzrost, to jednak wciążspora w tym zasługa reeksportu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017