Wyszukiwałeś:

241

. Znaleziono 67 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 241

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 67 wszystkich):

Opóźnienia na Zakopiance

Poważny niepokój budzi brak postępu prac na budowie drogi ekspresowej S7pomiędzy Myślenicami a Lubniem. Inwestycja ruszyła w listopadzie 2004 roku,termin zakończenia kontraktu upływa za 13 miesięcy. Wykonawca MOTA - ENGIL macoraz mniejsze szanse na wywiązanie się z kontraktu w terminie.

 

King Kong wg Volkswagena

Pokazana na tegorocznych targach motoryzacyjnych we Frankfurcie specjalna wersjaVW Touarega o nazwie Kong jest już dostępna w sprzedaży.

 

Odnowy w Wielkopolsce

W 2007 roku Wielkopolskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich będziemiał do dyspozycji 134,8 mln zł na inwestycje drogowe.

 

Budżet drogowy Kujawsko-Pomorskiego

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego przedstawiłtegoroczny budżet, jaki będzie przeznaczony na wydatki związane ztransportem. W 2008 roku wydatki na inwestycje drogowe będą kosztować 77 mlnzł.

 

Ponad 132 mln zł na kujawsko-pomorskie drogi

Województwo kujawsko-pomorskie inwestuje w rozbudowę sieci drogowej. Nabudowę i modernizację dróg administrowanych przez samorządwojewództwa przeznaczono w tym roku ponad 132,7 mln zł.

 

Kto wybuduje Trasę Nowohucką?

Krakowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradpoinformował o otwarciu ofert w przetargu na budowę Trasy Nowohuckiej wKrakowie (droga ekspresowa S7). O kontrakt stara się 9 chętnych. Najniższaoferta to blisko 200 mln zł.

 

Kujawsko-Pomorskie inwestuje w drogi

W tym roku samorząd województwa kujawsko-pomorskiego zarezerwowała namodernizację dróg wojewódzkich rekordową w porównaniu zubiegłymi latami kwotę. Drogowcy przebudowali już kilka odcinkówdróg, jednak największe remonty dopiero mają się rozpocząć.

 

Trwa remont DW 241

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Bydgoszczy poinformował o trwającejprzebudowie drogi wojewódzkiej nr 241 na odcinku SępólnoKrajeńskie – Kcynia. Prace na tym fragmencie trasy mają potrwać dokońca listopada przyszłego roku.

 

Modernizacja DW 241

Dwadzieścia trzy kilometry drogi wojewódzkiej biegnącej przez powiatsępoleński i nakielski (woj. kujawsko-pomorskie) przechodzą gruntownąmodernizację, za 80 blisko milionów złotych.

 

Miliony na modernizację kujawsko-pomorskich dróg

W całym regionie kujawsko-pomorskim trwają prace drogowe, dziękiktórym podróż wojewódzkimi trasami stanie się bezpiecznai bardziej komfortowa. Największe inwestycje drogowe pochłoną, w ciągunajbliższych kilku lat, ponad 390 milionów złotych, za którewyremontowane zostanie 210 kilometrów dróg.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017