Wyszukiwałeś:

244

. Znaleziono 26 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 244

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 26 wszystkich):

Produkcja samochodów w Polsce

We wrześniu wyprodukowano w Polsce 49.349 samochodów osobowych, tj. o 5,85 %więcej w porównaniu do września sprzed roku i 7.609 aut dostawczych, czyli wsumie o prawie 6,6 % niż w 2004.

 

Honda doceniona w Stanach

Dwa modele Hondy zdobyły prestiżowe na amerykańskim rynku tytuły Car of theYear oraz Truck of the Year. Honda Civic oraz Honda Ridgeline nagrodzonezostały podczas pierwszego dnia prasowego targów NAIAS w Detroit.

 

Mazda CX-7 już w produkcji

Wczoraj (20 lutego) rozpoczęta została produkcja nowego modelu Mazda CX-7 wfabryce Ujina No. 2 (U2) niedaleko Hiroszimy. Auto przeznaczone będzie tylko narynek północnoamerykański.

 

Rekordowe wyniki poznańskiego Volkswagena

Volkswagen Poznań odnotował w 2005 roku blisko 30% wzrost produkcji aprzychody ze sprzedaży osiągnęły poziom 8,7 mld złotych.

 

Honda chce pozwać rząd Chin

Honda zamierza podać do sądu organ chińskiego rządu, Państwowe BiuroWłasności Intelektualnej (SIPO), z powodu decyzji jaką wydało. Biurozadecydowało, że patent na wygląd zewnętrzny samochodu Honda CR-V jestnieważny.

 

30 urodziny sondy Lambda

Dokładnie trzydzieści lat temu firma Volvo Cars pokazała światu oryginalneurządzenie, które ograniczało zanieczyszczanie środowiska - trójfunkcyjnyreaktor katalityczny z sondą Lambda, który redukował zawartość toksycznychskładników w spalinach.

 

Mercedes ML: Od bulwarówki po terenówkę

Druga generacja Mercedesa klasy M, czyli popularnego ML-a, już od roku jestdostępna na naszym rynku. Tym razem producent postawił znacznie więcej nawalory terenowe i, co ważne, chyba z dobrym skutkiem.

 

Ponad 715 tys. aut ‘made in Poland’ w 2006 roku

Produkcja samochodów w 2006 roku przekroczyła 715 tysięcy sztuk. Z polskichzakładów wyjechało prawie 609 tys. samochodów osobowych i ponad 106 tys. autdostawczych. Gros produkcji - około 96% trafiło na rynki zagraniczne.

 

Globalny Hummer H3

Już za kilka tygodni dotychczasowe zestawienie marki Hummer zostanierozszerzone. Dołączy do niego samochód, który montowany jest w RPA, a terazbędzie sprzedawany na terenie całego globu. Mowa jest tutaj oczywiście omodelu Hummer H3.

 

Leon Cupra: Najmocniejszy od Seata

Było 204, 215 i 225. Jest 240. Tak ewoluowała moc Seata Leona Cupra, jednego znajbardziej rasowych "hot-hatchów" skierowanych dla europejskiej klienteli.Najnowsza odsłona tego modelu właśnie wjechała do polskich salonów i jużzdążyła ustanowić pewien rekord.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017