Wyszukiwałeś:

249

. Znaleziono 28 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 249

Spróbuj też wyszukać: 2491D 349 20A47

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 28 wszystkich):

Złe prawo hamuje przedsiębiorczość

Zła jakość prawa, nieuczciwa konkurencja i niestabilna sytuacja polityczna,to tylko niektóre bariery funkcjonujące w otoczeniu małych i średnichprzedsiębiorstw. Jednak mimo trudności firmy z sektora MSP chcą sięrozwijać. Aż 69% firm chce podjąć nowe inwestycje, 62% - zwiększyćzatrudnienie i wprowadzić nowe produkty czy usługi na rynek, natomiast 60%przedsiębiorców planuje wejścia na nowe rynki.

 

Suzuki trzecie w Japonii

Suzuki, po raz pierwszy w historii, zajęło na krajowym rynku trzecią pozycjępod względem sprzedaży aut. Za Toyotą i Nissanem, a przed Hondą.

 

Zmodyfikowane silniki Land Cruisera

Obie jednostki napędowe, jakie oferuje Toyota Land Cruiser, zostałyzmodyfikowane. Diesel ma większą moc, silnik benzynowy jest bardziejoszczędny, a w obu zredukowano poziom hałasu oraz wibracji.

 

Rośnie eksport i produkcja autobusów

W 2006 r. produkcja autobusów w Polsce osiągnęła poziom 3376 szt., to oponad 20% więcej niż w 2005 r. Motorem napędzającym produkcję jest rosnącyeksport, który w 2006 r. osiągnął pułap 2380 sztuk. Długoletnia tendencjawzrostowa w polskim eksporcie autobusów oraz inwestycje zagranicznych irodzimych producentów pozwalają przypuszczać, że produkcja będzie nadalrosnąć.

 

Słowacka Kia Sportage

W pierwszym tygodniu czerwca w słowackiej fabryce Kia w miejscowości Żilinaruszyła produkcja odświeżonego modelu Sportage. Do końca tego roku zakładykoreańskiej firmy opuści 40 tys. egzemplarzy tego SUV-a.

 

Przebudowany odcinek DK 7

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała ozakończeniu prac budowlanych, związanych z przebudową 14 km odcinka drogikrajowej nr 7 Jazowa – Elbląg. Współfinansowana ześrodków unijnych inwestycja ma udrożnić ruch tranzytowy i poprawićbezpieczeństwo.

 

Dwie amerykańskie nowości w Polsce

W piątek (7 grudnia), w warszawskim salonie Auto-Pol-Service odbyła sięprezentacja dwóch nowych modeli marki Cadillac, która na naszymrynku jest raczej niszowa. Pierwsza nowość, która przypłynęła zzaOceanu to atletyczny sedan CTS, natomiast drugi to historyczne kombi -  BLSWagon.

 

Marcowe rekordy

Już prawie ćwierć miliona używanych samochodów trafiło w ciągupierwszego kwartału do kraju. Marzec, z ponad 93,5-tysięcznym wynikiem, jestjak na razie rekordowym miesiącem.

 

ix55 - kolejny SUV Hyundaia na Europę

Podczas październikowej wystawy samochodowej w Paryżu Hyundai zaprezentowałeuropejską wersję znanego na rynku amerykańskim modelu Veracruz. Na StarymKontynencie, w tym i w naszym kraju, ten przedstawiciel segmentu SUV-ówbędzie się nazywał ix55 i trafi do sprzedaży już wiosną przyszłego roku.

 

Mocniejszy i oszczędniejszy hybrydowy RX

Marcowe targi motoryzacyjne w Genewie będą miejscem premiery nowej generacjihybrydowej wersji modelu RX. Auto to na europejskich drogach zadebiutuje latembr.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017