Wyszukiwałeś:

254

. Znaleziono 44 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 254

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 44 wszystkich):

Alians Renault-Nissan ma się dobrze

Istniejące od marca 1999 roku porozumienie pomiędzy koncernami Renault iNissan z roku na rok zwiększa swój udział w globalnym rynku. W 2005 rokułączna sprzedaż ponad 6,1 mln samochodów pozwoliła na zajęcie czwartejpozycji.

 

F1: Dublet Renault

Włoch Giancarlo Fisichella (Renault) wygrał niedzielny wyścig o Grand PrixMalezji na torze Sepang, drugą eliminację mistrzostw świata Formuły 1. Tojego trzecie zwycięstwo w karierze.

 

Dłuższy Rolls-Royce Phantom w Europie

Firma Rolls-Royce Motor Cars zapowiedziała, że model luksusowej limuzynyPhantom z przedłużoną płytą podłogową będzie niebawem dostępny wEuropie. Zaprezentowanego na tegorocznej wystawie samochodowej w Genewie'Rollsa' początkowo chciano sprzedawać tylko w krajach na Środkowym i DalekimWschodzie.

 

BMW Concept Car 328: (Aero)dynamizm

BMW zaprezentowało swój najnowszy model studyjny 328 Mille Miglia TouringCoupe. Niemiecka marka chce w ten sposób zademonstrować swoje technicznemożliwości tworzenia aut przyszłości bazując na historycznychosiągnięciach.

 

Hyundai Getz:Rozsądny wybór

Koreańskie marki należą do najszybciej rozwijających się na europejskimrynku. Czy to wyłącznie efekt korzystnych cen, czy też może innych zalet?Postanowiliśmy przyjrzeć się pod tym kątem modelowi Hyundai Getz.

 

Jaguar w opałach

Pomimo tego, że nowy Jaguar XKR został jedną z gwiazd brytyjskich targówmotoryzacyjnych, to jego producent znajduje się nadał w dołku finansowym.Niewykluczona jest także możliwość sprzedaży firmy przez Forda.

 

Etanolowy demon

Zajęło to wprawdzie kilka lat, lecz konstruktorzy z firmy Lotus znaleźli wkońcu sposób na spożytkowanie upraw roślinnych otaczających ich bazęumiejscowioną w Norfolk. Będą one zasilać ich nowy, bioetanolowysamochód.

 

Suzuki do naprawy

Suzuki Motor Poland poinformowało Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów owadzie technicznej przez którą wybrane modele Suzuki Grand Vitara mogąstanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa kierowcy i podróżujących z nimosób.

 

S-Type zachował twarz

W ostatnich tygodniach pojawiały się nieoficjalne informacje na tematnadchodzącego modelu Jaguar S-Type. Trwające właśnie targi motoryzacyjne wewłoskiej Bolonii były okazją do oficjalnej prezentacji samochoduprzeznaczonego na rocznik modelowy 2008.

 

Toruń: Rozmawiali o priorytetach

18 stycznia bieżącego roku w Toruniu, miało miejsce spotkanie zorganizowaneprzez Prezydenta miasta, Michała Zaleskiego i Przewodniczącego Rady Miasta,Waldemara Przybyszewskiego. Tematem rozmów były priorytetowe projekty,które wymagają wsparcia parlamentarzystów.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017